Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: NajLepSAzEgo!!!!! :drunk: :drunk:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Że niby co?
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam nieroby?
-
Spoty Katowice i okolice
no co chciałem się przywitać ze wszystkimi trzeba było to wrzucić do newbie ja tam nie piszę nie mam czasu To byłby Twój pierwszy i ostatni post na forum. Przepraszam....grozisz mi ? :nabijasie: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
no co chciałem się przywitać ze wszystkimi trzeba było to wrzucić do newbie ja tam nie piszę nie mam czasu To byłby Twój pierwszy i ostatni post na forum. :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
az sie boje co bedzie jutro musialem na kopalnie podjechac zawiesc L4 dlatego ale jutro sobie to odbije :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka Ebnięty!!! A Kędziora nie poznaje! Tak wcześnie pobudka?! Na bank miał coś do załatwienia! :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Brak alko... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________Dobra! Do dziś.- Spoty Katowice i okolice
3 stawy ? na razie dwa ale to pewnie kwestia czasu Starość nie radość. :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: 3 stawy ? :naughty:- Spoty Katowice i okolice
A mnie nie. BTW Weź przykład z Kędziora i L4...- Spoty Katowice i okolice
Też wreszcie dotarłem na chatę. prezesie :naughty:- Spoty Katowice i okolice
A Ty go nie masz? Sprawdzę i jak co to wezmę.- Spoty Katowice i okolice
Kto dziś w końcu będzie? Ja bankowo tak.- Spoty Katowice i okolice
:naughty:- Spoty Katowice i okolice
I podobno więcej galerianek! :polew: :polew:- Piłka nożna
Konkret I Tobie nie będzie wstyd, będziesz mógł być dumny WYjdą! Wyjdą! Wierzę w to.- Spoty Katowice i okolice
ranny ptaszek :naughty: nom dzisiaj cos w czas wstalem Kędzior :decayed:- Spoty Katowice i okolice
leszcze W KAŻDEJ CHWILI ok :) to do zobaczenia [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 09:35_________________________________________________ kto dziś będzie na SCC ??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 09:36_________________________________________________ja oczywiscie bede :) Ja postaram się być ale nie obiecuję.- Spoty Katowice i okolice
Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił ..... Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem To już jestes trzeci w ciągu ostatnich 5 minut .... kolejny czyta i nie wie co ... :polew: :polew: :polew: wczoraj to czytalem wiec mi sie zapomnialo Miszka jak tam z psem sobie radzisz? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Jasne bezwypadek kupiony w salonie niepalocy kierowca garazowany jeździła nim babcia do kościoła z dziadkiem .... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Powiedz czy to serio wazne skoro w auto poszło w hu... kasy i nikt by tego z trupem nie robił ..... Moim zdaniem do meg fura ma bardzo dobra kase i mega okazja jak ktos szuka zabawki jako drugie auto myslalem ze w ogloszeniu napisal ze bezwypadek zle zerklem Oj Kędzior, Kędzior... :decayed:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
a niby Twoja może jest ? Jak nie!? Wszystkie są! :decayed: :decayed: :decayed: - Spoty Katowice i okolice