Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
wcale bym sie jej niebal :gwizdanie: no przejebane hehe tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać zawał murowany Dobra akcja! Kędzior nie było Xboxów! wszystko sprzedane!
-
Spoty Katowice i okolice
No wiadomo, że z umiarem jak zawsze. :decayed: Oko sprzedaj mu bo Kędzior ma jedno z postanowień noworocznych - dłuższe i częstrze L4 i nie będzie mu się nudzić... :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie: czyli wlew kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos dokładnie, na pewno zaleje robala :gwizdanie: jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie: czyli wlew kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos dokładnie, na pewno zaleje robala mi dzisiaj niepasuje :gwizdanie: Ty jesteś przecież na L4... :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew:
-
[ALL B7] Ledy do DRL
Właśnie o tych wspominałem wyżej. W tym wątku już jest mowa o nich... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69568.msg2133222#msg2133222
-
[ALL B7] przełącznik zmiany świateł w Audi A4 B7
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=56859.0;highlight=dioda I jest jeszcze kilka podobnych tematów.
-
Spoty Katowice i okolice
Głupie żarty. :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to w pracy kolego siedzę i alko nie miałem od Sylwka...
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL B6] Przyciemniany szyby??
NIkt nie powiedział, że będzie tak w 100%, że za przyciemnione szyby nie będzie wypłacone odszkodowanie... Jednak były już takie przypadki. Nie życzę Tobie ani nikomu kto ma przyciemnione przednie szyby takiej sytuacji.- Spoty Katowice i okolice
Co to korva jest KIA :?: :polew: :polew: nie wiadomo czy ktoś przerabia ałdi na kie czy odwrotnie Ja pierrrdole!!! :wallbash: BTW Wszyscy chcą mieć- [ALL B6] Przyciemniany szyby??
Nie wiem co tutaj jest takiego śmiesznego wg Ciebie? Koledzy wyżej piszą prawdę. :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Katowice i okolice
Co jest lewusy?! Wróciłem właśnie z piłeczki i qrrwa wyebany jestem jak dziwka! Tyś Miszka dziś w robocie był?- [ALL B7] Włącznik szyb i lusterek z chromem
ORI ktoś ostatnio do B8 brał taki przełącznik. Cena byłą nieco niższa bo za 54pln...- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Toście pogadaly... :decayed: :polew: :gwizdanie:- [ALL B7] Ledy do DRL
Był gdzieś zestaw na alledrogo do DRLów (B7 bez błędu) ale koszt ok. 220 plnów z tego co pamiętam. CHyba Rdzewek ma coś takiego u siebie...- Spoty Katowice i okolice
:kox: Dobrze, że zmieścili się między jeden i drugi samochód bo byłaby miazga! ze 2 metry to chyba bedzie mial Końcówka najlepsza! :naughty: - [ALL B6] Przyciemniany szyby??