Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Ja dopiero teraz dotarłem na chatę i nie dojadę.
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Najlepszego wszystkim...
-
Spoty Katowice i okolice
Jak się wyrobię to 17:30 mógłbym być pod GoSportem.
-
Spoty Katowice i okolice
A o której zbiórka?
-
Spoty Katowice i okolice
No i jak z dzisiejszym wyjazdem? Jak to w końcu jedziemy? Ja postaram się wyrobić ze wszystkim.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No fanty widze już są. Nie korci żeby to już zakładać?
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze, że dużo spamu nie ma bo by mi się niechciało czytać a tak to wszystko nadrobione coście tu popisali jak byłem w Stolycy.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie widziałem bo jechałem w drugą stronę. Spiżdżam bo za 5 godzin pobudka i długa droga! Narta!
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też wreszcie dotarłem na chatę... :gwizdanie: Dzięki za miłe spotkanko wszystkim którzy byli i "byli"... CO do tutułu dla dimana to ja też jestem za tym żeby został ojcem roku. A ta polewa... Mniam... :kox:
-
Uszkodzenie paczki przez Poczte, co robić
A skąd Ty masz takie info? No niestety nie masz podstaw ku temu żeby się odwoływać. Napisz do gościa żeby Ci odesłał klimatronik a Ty zwróc mu kasę i tyle. Jak nie chcesz zachować się jak cham oczywiście a jeśli chcesz to nic nie rób...
-
Spoty Katowice i okolice
No peffka... Ale kratę browarów weź. nie strasz Kolegi pewnie, wpadaj ja też zawitam a co .. powoli trza wracać do życia klubowego po stracie " miesiączki " mam dylemat bo chętnie bym opłukał auto .. ale mroźno strasznie.. No chyba się nie wystraszył. Ja jeszcze nie wiem czy wpadnę... No peffka... Ale kratę browarów weź. i sie potem dziwić , że nowi nie przyjeżdżają :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No peffka... Ale kratę browarów weź.
-
Spoty Katowice i okolice
Chętnie do Was wpadnę jak tylko nie pojadę do WAWy jutro. ALbo może nawet jak pojadę to dam radę wrócić do piątku i Was odwiedzę. Wstępnie możesz mnie wpisać na listę ale bez żadnej deklaracji. Co do przymiarki to się ugadamy. ALe dzisiaj to chyba nie bo raczej będę później niż 19ta i już wszystkie głodomory będą chcieli jechać coś wszamać.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale po 19ej na pewno...- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To kto jeszcze będzie?- Uszkodzenie paczki przez Poczte, co robić
Dokładnie tak. Trzeba zadeklarować wartość i od tej kwoty ubezpieczyć przesyłkę. W tej chwili poczta nie uzna Ci reklamacji.- [ALL B6/B7] Przycisk ESP, PDC... Zaślepki
Witam Potrzebuję nry poszczególnych części: 1. Przycisk ESP. 2. Zaślepki w miejsce wizytownika. 3. Przycisk PDC. Wszystkie przyciski, zaślepki z chromem. Z góry dziękuję. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 15:51_________________________________________________ :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ja też może dotrę jak uda się wyjść trochę wcześniej z pracy... :gwizdanie:- [ALL B6] Problem z pompą po jednorazowym braku paliwa
Chyba filmik nie chodzi - przynajmniej u mnie.- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja bez piffka. Ale zdrówko.- Spoty Katowice i okolice
Ty znow samolotów pilnujesz ??? Dziś mi się nie chce. Wolne.- Spoty Katowice i okolice
z wieczora - Spoty Katowice i okolice