Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
bier wszystkie
-
Spoty Katowice i okolice
się chwalisz czy żalisz Sie pytam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Małysz 51. w generalce po 3 etapie. A w 3 etapie 72. :gwizdanie: Ciekawe czy dojadą? Hołek - jestem pod wrażeniem.
-
Piłka nożna
Już prowadzą 3:2... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?
-
Piłka nożna
[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 23:19_________________________________________________Już 2:2... :decayed: Dwie minuty - dwie bramki.
-
Spoty Katowice i okolice
:notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: idź stąd Taaa... A tu znowu o jednym...
-
Spoty Katowice i okolice
:decayed:
-
[ALL B7] Jaki moduł sterowania parktronika?
Masz czujki z przodu i styłu, tak? I co? Nie działają czy o co chodzi? Jakieś błędy?
-
Spoty Katowice i okolice
The Simpsons - Spider-Chrum :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Raz można spróbować i po kłopocie. Jeśli będzie OK to zmienimy na stałe a jeśli NIE to zostaniemy na Trzech Stawach.
-
Piłka nożna
I City już prowadzi 1:0...
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękówka! Też szybko musiałem zdupczać bo praca... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
TrzyStawy czy SCC? :polew: :polew: :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
No to kto w końcu będzie? Mam do pracy na noc i nie wiem czy sie tak spinać?
-
Piłka nożna
Zapowiada się ciekawie . Liczę na 3pkt dla The Reds CHyba City nie da sobie dziś odebrać zwycięstwa. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 15:05_________________________________________________Może Newcastle United dziś sprawi niespodziankę i wygra z MU? Jak obstawiacie? MC - The Reds Newcastle United - ManU
-
[B7 BKE] Elektryczna regulacja lamp
To tak na skróty a jak chcesz zrobić wszystko na TipTop to kup zestaw do samopoziomowania i zamontuj. Zdecydowanie więcej kosztów niż tylko koszt wizyty na stacji diagnostycznej... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty Katowice i okolice
ja sie pojawiam regularnie No od dwóch tygodni to chyba tak. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Taaaa...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B7 BRB] Oj tam, oj tam
Gratki furki! Co do okazji to jak będziesz zaglądał często na forum to okazji będzie sporo... :gwizdanie: - Nowicjusz - wątek powitalny