Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew:BTW Nr 2 jest git! tak? to fajnie ze chciales pozyczyc odemnie aparat ale nagle sobie przypomnialem ze jest mi zajeb*scie niezbedny :gwizdanie: oj nie znasz sie na żartach ? nie i h*j wole prawde niz gupie zarty :nabijasie: Ebana... Plastikowa pewnie w 80% ale choooj tam...
  2. Dzięx. Gdyby ktoś coś miał to dajcie znaka.
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja też powinienem dojechać choć pracuję do 20ej... :gwizdanie: pewnie przez ten Twój eco driving 40km/h max i to z gorki :polew: :polew:
  4. Witam serdecznie. Ma ktoś jakiś rysuneczek (wymiary) osłony silnika?
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No na 11tą do roboty i jeszcze narzeka. Złapać sk***iela i jaja mu upierrrdolić! polowanie na studentki? A Ty wogóle będziesz czy późno wrócisz z roboty i już Ci się nie będzie chciało? :gwizdanie:
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A Ty się do roboty weź. Wszyscy zarobieni.. :gwizdanie:
  7. Co do ceny tych przejściówek to i tak dobra cena. No chyba, że nie zależy Ci na ssprzedaży starych lamp to możesz zaadoptować kostki, wtyczki ze starych lamp odpowiednio je przerabiając. Jeszcze musisz sprawdzić jaki masz MCE bo jak masz wersje LOW to nie obsłuży Ci BIXa.
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No jak nie pojadę w środę do Stolycy to będę. akjam zgadamy temat bo ja bym tez podjechal do SG... :gwizdanie: P.S. wszystkim
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No jak nie pojadę w środę do Stolycy to będę.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale jak by Ci zaebała z tej laski to kręgosłup w pół złamany! :polew: :polew: rzucil bym w nia czyms zeby sie przewrocila, lub kupil magnes zeby przyciagnac kule :polew: pozniej to jzu ona by mogla "przyciagac" moje kule :decayed: :decayed:dobra czas spac :decayed: :decayed:
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale jak by Ci zaebała z tej laski to kręgosłup w pół złamany! :polew: :polew: taką to za włosy i do jaskini :naughty: :naughty:
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale jak by Ci zaebała z tej laski to kręgosłup w pół złamany! :polew: :polew:
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W dziesięciu zdaniach. :naughty: Ty się weź do roboty Dziś wolne.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W dziesięciu zdaniach. :naughty:
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miło to słyszeć ale niestety dobrze nie jest. Wszystko się rozstrzygnie w tym tygodniu. Jeszcze spróbuje do innego mechanika oddać bo obecny niestety nie wie co jest grane Spoko powoli dasz rade... Kezor nie takiego ma trupa i nie pierwszy silnik i daje rade go naprawiac ... :polew: a Tobie do trupa Kezora jeszcze wiele brakuje awarii ... No tylko zamiast wkładać kolejne tysiące wolę sprzedać na części i odzyskać część kasy. Uczę się na błędach Keżora A Keżor się nauczył? Niech się sam wypowie :naughty:
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miło to słyszeć ale niestety dobrze nie jest. Wszystko się rozstrzygnie w tym tygodniu. Jeszcze spróbuje do innego mechanika oddać bo obecny niestety nie wie co jest grane Spoko powoli dasz rade... Kezor nie takiego ma trupa i nie pierwszy silnik i daje rade go naprawiac ... :polew: a Tobie do trupa Kezora jeszcze wiele brakuje awarii ... No tylko zamiast wkładać kolejne tysiące wolę sprzedać na części i odzyskać część kasy. Uczę się na błędach Keżora A Keżor się nauczył?
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zwalniaja cie? Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: są pewne elementy których nie jestem pewien... ale co mi tam kto mi zabroni Jak to ładnie nazwałeś. :decayed: aj tam ładnie - normalnie Normalnie to jest tak: Ściulałem się do docinku i nichooja nie pamiętam. :naughty:
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zwalniaja cie? Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew: są pewne elementy których nie jestem pewien... ale co mi tam kto mi zabroni Jak to ładnie nazwałeś. :decayed:
  19. Już była mowa o "tych" laminatach... :gwizdanie:
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zwalniaja cie? Sam się zwalnia po pracowniczej Wigilii... Wstydzi się wrócić po bani. :polew: :polew:
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tyś jest waryjot.
  22. Jak laminat a raczej tak to nie wytrzyma długo.
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja już zdążyłem pograć w piłeczkę i się wyspać po robocie tylko, że w odwrotnej kolejności a atu taka cisza.
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Spiżdżam na chatę.
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Lubi to suka... :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.