Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Przypadkiem się tak złożyło...
-
Spoty Katowice i okolice
nie wierze, poka zdjęcie PS. trzeba z nimi chodzic ? :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty nie masz FISa :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 09:12_________________________________________________tylko MFA
-
[ALL B6/B7] Demontaż tylnego podłokietnika - AVANT
Skórka...
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Też spiżdżam. Do jutra.
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :gwizdanie: gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej Nic na mnie nie masz. :decayed: to już Twój przełożony oceni a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie: Miszka w roli głównej... :naughty: :polew: :polew: no The Best f*cker @ Work :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :gwizdanie: gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej Nic na mnie nie masz. :decayed: to już Twój przełożony oceni a Ty się też nie śmiej, bo wiem, że tam w biurze gang bangi robicie :gwizdanie: Miszka w roli głównej... :naughty: :polew: :polew: :decayed: :decayed:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
- Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :gwizdanie: gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej Nic na mnie nie masz. :decayed: to już Twój przełożony oceni Luzik...- Piłka nożna
dobry meczyk, godny ligi angielskiej- Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :gwizdanie: gwiżdż sobie zbieram na Ciebie haki...pamiętaj że z wysokiego konia upadek boli bardziej Nic na mnie nie masz. :decayed:- Piłka nożna
DOkładnie. Tracili do MC po 12pkt chyba a różnica już teraz co raz mniejsza...- Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej... no tak wstajesz o 7 jedziesz do roboty na 12h to tak koło 19:30 najwcześniej na spota dotrzesz - Ty nierobie jeden :gwizdanie:- Piłka nożna
No M.C. pokonany...- Spoty Katowice i okolice
Ja też postaram się być ale około 19.30 najwcześniej...- Spoty Katowice i okolice
Za niedługo będziesz spać jak Kędzior po 12h wstaję jakoś koło 7 Ja też. I do roboty na 12h... Kto będzie jutro na spocie? Miszka dotrzesz? Stanley?- Spoty Katowice i okolice
to nie patrzysz na meczyk ? No patrze, patrze ale zaraz koniec.- Spoty Katowice i okolice
Jakiś filmik może znajdę? HBO, C+ :?:- [ALL B6/B7] Demontaż tylnego podłokietnika - AVANT
:>- Spoty Katowice i okolice
:decayed:- Spoty Katowice i okolice
Eeee tam... :> Nie wpadłem, nie wpadłem...- Spoty Katowice i okolice
dokladnie yebany 300% normy, kto da wiecej niz ja?? Ja nie. - Spoty Katowice i okolice