Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
C+ albo necik... :gwizdanie:
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
- Spoty Katowice i okolice
Gran Derbi... meczyk Real -Barca... :kox:- Spoty Katowice i okolice
Usiądź wygodnie przed TV bo za pół godzinki GD... Ja w robocie niestety ale może obejrzę. :gwizdanie:- Piłka nożna
- [B6 AWX] by mlodyB6
No lista modów może być dłuuuuuuga :gwizdanie: i tylko od Ciebie będzie zależeć czy chcesz coś robić czy zostawić tak jak jest... Fotki raczej "albumowe" więc nic wielkiego się z nich nie dowiemy.- Spoty Katowice i okolice
Jaka cisza tu przez cały dzień...- [ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
Nie ma co porównywać. Na szybie NordGlass jeździłem nie cały miesiąc i mały kamyczek spowodował pęknięcie na pół szyby. WYmieniałem na szczęście z ubezpieczenia i szyba była badana po tych trzech tygodniach od wymiany bo nie chcieli mi jej wymienić. Więc poprosiłem ich o jakieś tam badanie szyby i po tym stwierdzili, że założą szybę jaka idzie na pierwszy montaż tj. Pilington... bo jest bardziej wytrzymała i z tego też powodu zmienili wykonawcę i dostarczyciela szyb. Mieli bardzo dużo reklamacji. Dodam, że koszt szyby NG to ok. 450pln - natomiast Pil... to koszt ok. 1000plnów. To też o czymś świadczy. Też robiłem w Szybexie tylko, że w innym oddziale (pilington) wcześniej w NordGlassie.- Piłka nożna
Ja nie powiedziałem, że gra Polonii się podobała. Mieli delikatną przewagę w pierwszej połowie i lepiej byłą zorganizowana jak sam mówisz. Drugą połówkę Stanley określił też jako lepszą dla Polonii więc wg mnie zasłużenie wygrała. Co do zachowania sędziego to doliczył minuty po starciu o którym mówisz a skończył przed równo z doliczonym czasem co potwierdzili po meczu piłkarze Wisły. I jak sami powiedzieli sami sobie są winni przegranego meczu. Żeby była jasność mecz oceniam obiektywnie bo nie jestem ani kibicem WIsły ani Polonii.- [ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
Ja miałem i jest to padaka! Poza tym o czym mówią koledzy wyżej jest mniej wytrzymała od np. Pilingtona. Szukaj lepszej szyby niż NordGlass.- Spoty Katowice i okolice
Tak jak i ta "laska"... :polew: :polew: Wojewódzki dobrał gości do tego odcinka zaebiście!- Spoty Katowice i okolice
po najebanemu mam madrzejsze teksty niz oni razem wzieci hehea piosenka na koniec kox chyba sobie sciagne i do auta nagram :polew: :polew: Właśnie miałem mówić, że hit na koniec też niczego sobie... :polew: :polew: Spiżdżam! Narciarz!- Spoty Katowice i okolice
No "dałłłłny"!!! :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 02:09_________________________________________________"spaliłem się kiedyś tak na solarium, że była jakaś totalna masakra!" :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Ta by mogła zrobić wir w łóżku... Widziałeś zapowiedź następnego gościa? :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 02:05_________________________________________________No qrrwa miszcze!!! :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Są pewnie "blisko"...- Spoty Katowice i okolice
F CIuul!!! Ten konkretny odcinek to dziwki i geje z małymi wyjątkami! ZObaczysz!!! :polew: sara may tez intelektem niegrzeszy :polew: a dzoly widac bolca brakuje ehhee :gwizdanie:Czekaj na ostatniego gościa! To będzie kwintesencja!!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 01:55_________________________________________________ALe "Wodzianka" nawet spoko... :naughty:- Spoty Katowice i okolice
F CIuul!!! Ten konkretny odcinek to dziwki i geje z małymi wyjątkami! ZObaczysz!!! :polew:- Spoty Katowice i okolice
No! To jest ten program o którym ostatnio mówiłem! :kox:- Spoty Katowice i okolice
To mu qrrwa pogadalyy...- Piłka nożna
nie wiem jak wyglądała I połowa, ale patrząc na II połówkę stwierdzam, że Polonia była lepsza A ja widziałem I połowę i też mi się wydaje, że delikatnie Polonia była lepsza więc wychodzi na to, że wygrała zasłużenie.- Spoty Katowice i okolice
Nuda w ciulll...- Spoty Katowice i okolice
No co ty...- Spoty Katowice i okolice
co tam ? Luzik... co tam ? widze , wróciłeś bez kropka czyżby wszyscy modzi spali ? :polew: pierwszy raz nie przeklinalem :gwizdanie:- [ALL B6/B7] Pytanie o licznik
A przeczytałeś wątek i wszystko co jest w nim zawarte!? Przecież to jest już w tym wątku raz napisane! Raptem dwie strony i już nie da się tego znaleźć!! - Spoty Katowice i okolice