Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed: ozesz ty h*ju :polew: :polew: To my qrrwa pogadali! :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sajo nara seppuku :decayed:
- Spoty Katowice i okolice
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie: Jak będzie wszystko na autku, w środku itp. to dam znać. SIBI ? :polew: :polew: Jak coś się pojawi wyślę Ci PW i eskę.
-
Piłka nożna
narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie: On może wypoczywa ale łape na wszystki i tak trzyma...
-
Piłka nożna
co do Moskala... tak, da mu szanse jeżeli nie odkupią Fornalika :gwizdanie: :disgust: No właśnie bo nazwisko Fornalik się przewinęło... :gwizdanie:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie: Jak będzie wszystko na autku, w środku itp. to dam znać.
-
Spoty Katowice i okolice
Pojebani ludzie! :wallbash: kupia sobie domki i mysla ze sa bogaczami i na wszystko sobie moga pozwolic :gwizdanie: znam kilku takich "bogaczy paniczow" to co, przyjmujemy zlecenie na tego psa ? :naughty: Może by trzeba było jakieś samoloty tam wysłać żeby pohałasowały przez pół dnia... :gwizdanie: i zrzuciły paliwo :naughty: Ale tak na serio to przeebane z takimi ludźmi! :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Pojebani ludzie! :wallbash: kupia sobie domki i mysla ze sa bogaczami i na wszystko sobie moga pozwolic :gwizdanie: znam kilku takich "bogaczy paniczow" to co, przyjmujemy zlecenie na tego psa ? :naughty: Może by trzeba było jakieś samoloty tam wysłać żeby pohałasowały przez pół dnia... :gwizdanie:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Przyjedź seves następnym razem na spociszona to oblookam na żywca.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jeszcze jedno takie hasło i zadzwonia do Twojej Baby żeś nie był na grubie :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:23_________________________________________________ webasto leży kompletne w garazu, łacznie ze sterwonikami, pilotem, pompą paliwa, wiązką, tyle że nie mam czasu się tym zająć... :decayed: To mi je sprzedaj. :naughty: Kiera cud!
-
Spoty Katowice i okolice
Pojebani ludzie! :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Co tu taka cisza?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.0
-
Spoty Katowice i okolice
:naughty: KROLU PILNIE POSZUKIWANY!!!!!!!!!!!!!!
-
[ALL B7] Mieliście kiedyś taki komunikat na FIS-ie?
a będzie jeszcze gorszy jak dostaniesz kropka za sianie zamętu a ty dostaniesz dwukropek za niepotrzebny zamęt Kolego ogarnij się i napisz jaki miałeś problem. Pewnie sam byś oczekiwał konkretnej odpowiedzi na pytanie jakbyś poruszył temat na forum.
-
Spoty Katowice i okolice
wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty: a zebys wiedzial ze tak bedzie, gdzies to wczoraj chlal Ja? Nigdzie. To znaczy dwa piffka... :gwizdanie: szlaban na 2tyg Masz?
-
Spoty Katowice i okolice
wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty: a zebys wiedzial ze tak bedzie, gdzies to wczoraj chlal Ja? Nigdzie. To znaczy dwa piffka... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Sie zasiedziałem sie u kumpla... :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 00:45_________________________________________________ :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
No i wszystko jasne. Jak zwykle zaskakuje w rozwiązaniach.
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie Chyba da się to ustawić w MENU zegarów. w jaki sposób Ja przełączam z jednego kompa na drugi za pomocą przycisku Reset pod manetką - chyba, że mówimy o dwóch różnych sprawach Zgadza się. Przełaczamy pomiędzy dwoma komputerami przyciskiem o którym mówisz. Ale jeżeli wejdziemy w MENU zegarów (o czym wspominałem wyżej) możemy ustawić co ma być wyświetlane na zegarach pod komputerem 1 jak i numerem 2. Wchodząc w MENU (przycisk RESET na manetce) wybierasz opcje SET: później wybierasz komputer (1 albo 2): i zaznaczas/odznaczasz to co chcesz. Jeśli odznaczysz wszystko np. na komputerze nr 2 (jak zrobiłem poniżej) to nie będzie się po prostu wyświetlał. Miłego ustawiania.
-
Spoty Katowice i okolice
A ja nie.