Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: dyć to jeden chvj No to... Fajnie Cie było poznać Stanley! :naughty: :naughty:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szukałem sejciaka ale po obejrzeniu kilku odpuściłem, jadę zaraz do Będzina Polo oglądać ale to jest jedyne auto które nie zostało sprzedane więc jestem ciekaw stanu, choć czego można oczekiwać po aucie za max 6k btw chyba zacznę dilować takimi furami za 4-7 k bo wszystkie się sprzedają Taka prawda. Wczoraj gadałem z kumplem, który sobie coś tam handluje i tak właśnie jest. Tańsze furki szybciej idą.
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakiś zmęczony jestem... :gwizdanie:
  4. Potrzebujesz taki uchwyt?
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Już wszyscy się alkoholizują przy piątku?
  6. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak widać tylko 6 osób podpisało się pod wnioskiem o odwołanie...
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie było by zabawy. :naughty:
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dobry.
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To obejrzę bo chyba dobry. :decayed:
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na śpiocha, czy na legalu ? :gwizdanie:
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dobra! Spiżdżam! Otworzę filmotekę i coś obejrzę... "Metro strachu", "Sanctum", "W chmurach" Metro strachu dobrze brzmi. Oglądał ktoś?
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Smakuje pewnie ujowo Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: ja to znam pod nazwą UBOT :gwizdanie:
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną Z nurkiem :polew: a co to ? Taki chlor a nie wie :?: 50 utopiona w środku :laghing2: "taki chlor..." :polew:
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną A ja mleko! laciate WYsokoprocentowe!
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną A ja mleko!
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wypijcie moje zdrowie.
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. A czytałes cały temat? Jest tu kilka przykładów jak one wyglądają, jak są dopasowane albo NIE dopasowane, co się z nimi dzieje po malowaniu...
  19. Jaki błąd? To jest podstawowe pytanie. Co to za program? Masz jakiś wykresik czy ktoś powiedział Ci, że masz wgrany program n1 140km i tyle ? Bo takie akcje też się zdarzają. :gwizdanie:
  20. Jak to się mówi - chytry dwa razy traci... Cena przemawia za podróbkami ale nic poza tym.
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie: no co Ty gadasz, sezon by obskoczył zalezy od stylu jazdy, jezdzac spokojnie to mysle ze 2 sezony da rade :polew: :polew: :naughty:
  22. Muszę więc sprawdzić co tam jest czy Siemens czy Bosch? A wracając do temp to miałem info na FISie coolant... (ale tylko przy jednej próbie zapalenia)... I to by się chyba zgadzało z tym czujnikiem. Ale czy to mogłoby mieć wpływ na błąd i problem z odpaleniem? Dzięki. [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________Pożyczyłem jedną pompkę i autko jeździ ale teraz mam pytanko i dylemat. Czy bawić się wymianę wszystkich wtrysków czy tylko ten jeden, który padł? Jeśli wszystkie to kupić nowe czy używki? Jeśli jeden to kupić nowy czy używka? O kosztach nie będę pisał bo wiadomo jak jest...
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Olaf wiedział czemu sprzedaje Co tam słychować? Miszka coś zarobiony jesteś? robota jest dla biednych więc tyram No co racja to racja... Też siedzę w robocie...
  25. Sam moduł w ASO koszt ok. 45plnów. Nr w linku wyżej. Wydaje mi się, że temat do zamknięcia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.