Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Ja myśle że to będzie bardziej ARMAGEDDON ... :polew: dyć to jeden chvj No to... Fajnie Cie było poznać Stanley! :naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
szukałem sejciaka ale po obejrzeniu kilku odpuściłem, jadę zaraz do Będzina Polo oglądać ale to jest jedyne auto które nie zostało sprzedane więc jestem ciekaw stanu, choć czego można oczekiwać po aucie za max 6k btw chyba zacznę dilować takimi furami za 4-7 k bo wszystkie się sprzedają Taka prawda. Wczoraj gadałem z kumplem, który sobie coś tam handluje i tak właśnie jest. Tańsze furki szybciej idą.
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś zmęczony jestem... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Uchwyt na chyba fabryczny tel.
Potrzebujesz taki uchwyt?
-
Spoty Katowice i okolice
Już wszyscy się alkoholizują przy piątku?
-
Koniec PZPN ??
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak widać tylko 6 osób podpisało się pod wnioskiem o odwołanie...
-
Spoty Katowice i okolice
Nie było by zabawy. :naughty:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
To obejrzę bo chyba dobry. :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
na śpiocha, czy na legalu ? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra! Spiżdżam! Otworzę filmotekę i coś obejrzę... "Metro strachu", "Sanctum", "W chmurach" Metro strachu dobrze brzmi. Oglądał ktoś?
-
Spoty Katowice i okolice
Smakuje pewnie ujowo Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: ja to znam pod nazwą UBOT :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną Z nurkiem :polew: a co to ? Taki chlor a nie wie :?: 50 utopiona w środku :laghing2: "taki chlor..." :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną A ja mleko! laciate WYsokoprocentowe!
-
Spoty Katowice i okolice
Wypijcie moje zdrowie. jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną A ja mleko!
-
Spoty Katowice i okolice
Wypijcie moje zdrowie.
-
Spoty Katowice i okolice
- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
A czytałes cały temat? Jest tu kilka przykładów jak one wyglądają, jak są dopasowane albo NIE dopasowane, co się z nimi dzieje po malowaniu...- [ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
Jaki błąd? To jest podstawowe pytanie. Co to za program? Masz jakiś wykresik czy ktoś powiedział Ci, że masz wgrany program n1 140km i tyle ? Bo takie akcje też się zdarzają. :gwizdanie:- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Jak to się mówi - chytry dwa razy traci... Cena przemawia za podróbkami ale nic poza tym.- Spoty Katowice i okolice
No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie: no co Ty gadasz, sezon by obskoczył zalezy od stylu jazdy, jezdzac spokojnie to mysle ze 2 sezony da rade :polew: :polew: :naughty:- [B7 BLB] Dwa błędy do oceny - samochód nie odpala!!!
Muszę więc sprawdzić co tam jest czy Siemens czy Bosch? A wracając do temp to miałem info na FISie coolant... (ale tylko przy jednej próbie zapalenia)... I to by się chyba zgadzało z tym czujnikiem. Ale czy to mogłoby mieć wpływ na błąd i problem z odpaleniem? Dzięki. [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________Pożyczyłem jedną pompkę i autko jeździ ale teraz mam pytanko i dylemat. Czy bawić się wymianę wszystkich wtrysków czy tylko ten jeden, który padł? Jeśli wszystkie to kupić nowe czy używki? Jeśli jeden to kupić nowy czy używka? O kosztach nie będę pisał bo wiadomo jak jest...- Spoty Katowice i okolice
No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Olaf wiedział czemu sprzedaje Co tam słychować? Miszka coś zarobiony jesteś? robota jest dla biednych więc tyram No co racja to racja... Też siedzę w robocie...- [ALL B7] 'Led'-owe oświetlenie
Sam moduł w ASO koszt ok. 45plnów. Nr w linku wyżej. Wydaje mi się, że temat do zamknięcia. - Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE