Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Pytanie o fis


puchaty106

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko czy mozna spolszczyc fis (kolorowy) posiadam tez RNS-E I i mam juz wgrane menu PL ale fis dalej po niemiecku.A i czy w takiej konfiguracji rns-e i fis klor to czy mozna wybrac menu fisa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezyk niemiecki mozna zmienic tylko na angielski co mi w zupelnosci wystarcza bo autko nawija do mnie w znanym jezyku.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę się podpiąć pod temat ? tez chodzi mi o ten kolorowy fis miedzy zegarami, tzn. u mnie jest tak ze mam wszystkie dane, tj. spalanie srednie, chwilowe, przebyta droge, czas itd. ale nie moge przełaczyc na drugi komputer, czyli nie mam 2 komputerów jak powinno byc tylko jeden sumaryczny, szukałem w opcjach ale nic nie znalałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian języka to faktycznie grupa 17 Instruments kanał 4

W tym wątku masz to opisane

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29394.0;highlight=zmiana+j%EAzyka+fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge przełaczyc na drugi komputer, czyli nie mam 2 komputerów jak powinno byc tylko jeden sumaryczny, szukałem w opcjach ale nic nie znalałem

Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge przełaczyc na drugi komputer, czyli nie mam 2 komputerów jak powinno byc tylko jeden sumaryczny, szukałem w opcjach ale nic nie znalałem

Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie

Chyba da się to ustawić w MENU zegarów. :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge przełaczyc na drugi komputer, czyli nie mam 2 komputerów jak powinno byc tylko jeden sumaryczny, szukałem w opcjach ale nic nie znalałem

Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie

Chyba da się to ustawić w MENU zegarów. :mysli::wink4:

:mysli: w jaki sposób :mysli:

Ja przełączam z jednego kompa na drugi za pomocą przycisku Reset pod manetką - chyba, że mówimy o dwóch różnych sprawach :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge przełaczyc na drugi komputer, czyli nie mam 2 komputerów jak powinno byc tylko jeden sumaryczny, szukałem w opcjach ale nic nie znalałem

Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie

Chyba da się to ustawić w MENU zegarów. :mysli::wink4:

:mysli: w jaki sposób :mysli:

Ja przełączam z jednego kompa na drugi za pomocą przycisku Reset pod manetką - chyba, że mówimy o dwóch różnych sprawach :co:

Zgadza się. Przełaczamy pomiędzy dwoma komputerami przyciskiem o którym mówisz. :good: Ale jeżeli wejdziemy w MENU zegarów (o czym wspominałem wyżej) możemy ustawić co ma być wyświetlane na zegarach pod komputerem 1 jak i numerem 2. :wink4:

Wchodząc w MENU (przycisk RESET na manetce) wybierasz opcje SET:

fa133175f6d98a0a.jpg

później wybierasz komputer (1 albo 2):

d432582e80ab2f22.jpg

698977c8fd747e93.jpg

i zaznaczas/odznaczasz to co chcesz. :wink4:

c2fb61786d13c246.jpg

Jeśli odznaczysz wszystko np. na komputerze nr 2 (jak zrobiłem poniżej) to nie będzie się po prostu wyświetlał. :cool1:

df3cc8aa8286e6d1.jpg

Miłego ustawiania. :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: f*ck !!!! Nie wiedziałem o tym :no:

Człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umrze :decayed: :decayed:

Koniecznie muszę to juro sprawdzić :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób włączyć menu... dłuższe wciśnięcie RESET powoduje tylko zerowanie wskazań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 chyba nie ma takiej opcji .

Jest ....jest :naughty:

Ci co mają w B6 w tunelu srodkowym Panel steryjacy do : albo mala NAVI , webasto ,system kontroli cisnienia w oponach ,Telematik :blink: mogą wlasnie sobie wszystko ustawiać . W B7 ustawia sie to z poziomu manetki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 chyba nie ma takiej opcji .

Jest ....jest :naughty:

Ci co mają w B6 w tunelu srodkowym Panel steryjacy do : albo mala NAVI , webasto ,system kontroli cisnienia w oponach ,Telematik :blink: mogą wlasnie sobie wszystko ustawiać . W B7 ustawia sie to z poziomu manetki :wink4:

no i dziękuję bardzo :confused4: czyli ja nie mogę :smutas: :smutas: :smutas::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: z tego co pamietam to sie da z poziomu manetki ustawić przy czym musisz miec pełny FIS . Kolega tak ma tylko ze posiada szyberdach i ma mozliwosc ustwienia trybu wentylacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Jak zwykle :audi: zaskakuje w rozwiązaniach. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...