Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo nom[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________ No i wiadomo co sie stao? auto się zepsuło Wachy zabrakło i złapali stopa... http://demotywatory.pl/2583824/Zabraklo-mi-wachy :decayed:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No i wiadomo co sie stao?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... nie owijam w bawełne :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę Często znaczy... :decayed: :decayed: patrząc na ilość moich postów, wychodzi na to, że nie piję za często :gwizdanie: Nikt nie mówił, że tam coś piszesz tylko że wchodzisz na techniczny...
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę Często znaczy... :decayed: :decayed:
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wszyscy na technicznym siedzą czy jak?
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co jest Kędziorowaty? nudy, jutro rano trza wstac, czyli same minusy hehe Nudy, nudy i zima idzie. Nie obiecuj, nie obiecuj i tak fury nie poskładasz! :decayed:
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co jest Kędziorowaty?
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz? byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie... Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało. wiesz, że zawsze staram się pomoc i załatwić wszystko jak się da i co się da... ale chwilowo nie ogarniam nie wiem nawet gdzie mam tan pierdzielony kabel... Tak właśnie myślałem, że nie wiesz gdzie jest kabel bo mówiłeś, że musisz go poszukać. Ale wystarczy powiedzieć co i jak. Bo mówimy już o tym kilka tygodni i lipa. Koniec tematu.
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz? byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie... Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    strugaj chete na sylwestra i nie panikuj wszystko ci opowiemy co bylo pisane nie chce mi się... wróbiłem z wypadu na weekend i muszę odpocząć przed pracą Krolu w ciuuula grasz! Miałeś się odezwać. Wysłałem Ci eskę i dzwoniłem ale chyba masz więcej niż jeden nr telefonu...
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew:
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew:
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No Adaś kozak jak nic! :kox:
  19. Jakie jest u Nas prawo, wiadomo - nie wolno mieć przyciemnionych przednich szyb. Co do Twojego przypadku to autko pochodzi z USA i tam może mogą mieć przyciemnione szyby. U Nas wiadomo, że nie. Tak czy tak - policjant na oko raczej nie miał prawa zabrać Ci dowodu. I sam jestem ciekaw jak to się dalej potoczy.
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No chyba długo nie będziemy mieć takiego mistrza... A co cie Miszka tak wzięło na sentymenty?
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bo cię znajdą i będzie kłopot. no wlasnie tez tak moze byc :decayed: No była ostatnio o tym mowa. Kogoś znaleźli na NECie bo wrzucił sobie filmik z jazdy na ostro i wjebali mu mandat.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie: Na bank była to corsa lepiej usunac dobra rada od kolegi z klubu Dlaczego :?: Bo cię znajdą i będzie kłopot.
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wszędzie ta wódka UWAGA Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV pyrsk Ja nie wiem.
  24. ORI to ORI. Nic innego bym nie zakładał.
  25. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na Jagielonii też... BTW BMG-BVB 0-1 Znowu gol Lewego głową!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.