Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo nom[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________ No i wiadomo co sie stao? auto się zepsuło Wachy zabrakło i złapali stopa... http://demotywatory.pl/2583824/Zabraklo-mi-wachy :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
No i wiadomo co sie stao?
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... nie owijam w bawełne :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę Często znaczy... :decayed: :decayed: patrząc na ilość moich postów, wychodzi na to, że nie piję za często :gwizdanie: Nikt nie mówił, że tam coś piszesz tylko że wchodzisz na techniczny...- Spoty Katowice i okolice
ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę Często znaczy... :decayed: :decayed:- Spoty Katowice i okolice
Wszyscy na technicznym siedzą czy jak?- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Co jest Kędziorowaty? nudy, jutro rano trza wstac, czyli same minusy hehe Nudy, nudy i zima idzie. Nie obiecuj, nie obiecuj i tak fury nie poskładasz! :decayed:- Spoty Katowice i okolice
Co jest Kędziorowaty?- Spoty Katowice i okolice
No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz? byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie... Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało. wiesz, że zawsze staram się pomoc i załatwić wszystko jak się da i co się da... ale chwilowo nie ogarniam nie wiem nawet gdzie mam tan pierdzielony kabel... Tak właśnie myślałem, że nie wiesz gdzie jest kabel bo mówiłeś, że musisz go poszukać. Ale wystarczy powiedzieć co i jak. Bo mówimy już o tym kilka tygodni i lipa. Koniec tematu.- Spoty Katowice i okolice
No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz? byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie... Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało.- Spoty Katowice i okolice
No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?- Spoty Katowice i okolice
strugaj chete na sylwestra i nie panikuj wszystko ci opowiemy co bylo pisane nie chce mi się... wróbiłem z wypadu na weekend i muszę odpocząć przed pracą Krolu w ciuuula grasz! Miałeś się odezwać. Wysłałem Ci eskę i dzwoniłem ale chyba masz więcej niż jeden nr telefonu...- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No Adaś kozak jak nic! :kox:- [ALL B6] Przyciemniany szyby??
Jakie jest u Nas prawo, wiadomo - nie wolno mieć przyciemnionych przednich szyb. Co do Twojego przypadku to autko pochodzi z USA i tam może mogą mieć przyciemnione szyby. U Nas wiadomo, że nie. Tak czy tak - policjant na oko raczej nie miał prawa zabrać Ci dowodu. I sam jestem ciekaw jak to się dalej potoczy.- Spoty Katowice i okolice
No chyba długo nie będziemy mieć takiego mistrza... A co cie Miszka tak wzięło na sentymenty?- Spoty Katowice i okolice
Bo cię znajdą i będzie kłopot. no wlasnie tez tak moze byc :decayed: No była ostatnio o tym mowa. Kogoś znaleźli na NECie bo wrzucił sobie filmik z jazdy na ostro i wjebali mu mandat.- Spoty Katowice i okolice
a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie: Na bank była to corsa lepiej usunac dobra rada od kolegi z klubu Dlaczego :?: Bo cię znajdą i będzie kłopot.- Spoty Katowice i okolice
wszędzie ta wódka UWAGA Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV pyrsk Ja nie wiem.- [ALL B7] Czujniki cofania-parkowania????
ORI to ORI. Nic innego bym nie zakładał.- Piłka nożna
Na Jagielonii też... BTW BMG-BVB 0-1 Znowu gol Lewego głową! - Spoty Katowice i okolice