Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :gwizdanie: mało miejsc, dużo chętnych :gwizdanie: :gwizdanie: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: nieda rady, musze sie wygrzewac. musze poszukac jakiej na oklad z mlodych piersi :gwizdanie: Mało Ci? Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec ostatnio nie a Ty ostatnio i ostatnio i ostatnio i ostatnio i tak do zajebania "Ostatnio" się Kedzior poprawił.
-
Spoty Katowice i okolice
Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew: stan mojego zdrowia na dzien dzisiejszy nie pozwala mi na prace mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje Zdrowia.
-
[B7 BLB] Dokładka zderzaka tylnego s-line.
Do kalierowania. Koszt ok. 190plnów - zamawiałem miesiąc temu.
-
Spoty Katowice i okolice
Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Już nie ma miejsc na Bukowine! Stanley widziałeś?
-
Piłka nożna
No niestety przegrał. Oglądał ktoś mecz? Jak to wyglądało bo czasem wynik nie odzwierciedla wyniku. mam nadzieję, że jak najdłużej On ma tam prawie dożywocie.
-
Spoty Katowice i okolice
Ciekawe jak jej piczka sie rusza .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: ona ma 14lat... No a czego się spodziewałeś po geju i pedofilu. :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. Można spróbować. a ja powiem, że pier**licie Hipolity , byłem tam kilkakrotnie i jakoś mega dużo miejsca tam nie widziałem, na bank będzie trudniej znaleźć "tyle" miejsc aby wszyscy się pomieścili - no chyba, że na spoty będzie jeździło tyle auto co ostatnio to może się coś znajdzie ale dostosuje sie do większości jak keżor mówił, że jest dużo miejsca... Ja tam ostatnio nie byłem i nie powiem jak jest ale specjalnie jutro podjaę.
-
Spoty Katowice i okolice
No można i tak. CHoć jak podjedziemy na TrzyStawy to zaś będziemy czekać na "wszystkich" i wyjedziemy o 20ej...
-
Spoty Katowice i okolice
JUż tydzień temu mówiliśmy, że za tydzień spróbujemy więc jutro można jechać tam. A mnie chyba nie będzie.
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. Można spróbować.
-
Piłka nożna
No łątwo na pewno nie będzie... :gwizdanie: W tej lidze żadna drużyna wychodząc na bosiko nie jest z góry wygrana czy przegrana. Żeby się utrzymać w czołówce to musi wygrać.
-
Piłka nożna
Za godzinę mecz zaczyna Arsenal i żeby nie stracić kontaktu z czołówką musi wygrać z Fulham... Jak myślicie? Arsenal dziś pokona Fulham na wyjeździe? Póki co Chelsea wygrywa 0:1...
-
Spoty Katowice i okolice
Sie odezwał...
-
Spoty Katowice i okolice
w Scc jest tego duzy wybor :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. Jak dla mnie to jak Prezes napisze w pierwszym poście ze spoty są na SCC to tam będę jeździł Tylko nie możemy się wrobić w jakąś dziwną miejscówkę, żeby nas ochrona ganiała po parkingu Trzeba też pamiętać, że na święta zawsze parkingi w dużych centrach handlowych są za..bane samochodami. A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD kfc Z dwojga złego mimo wszystko wolę MD.
-
Spoty Katowice i okolice
nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież.
-
Spoty Katowice i okolice
nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej.
-
Spoty Katowice i okolice
Toś się popisał! A Twoja "wleczone"?
-
Spoty Katowice i okolice
Łosz karwa! :gwizdanie: Powoli dochodzę do siebie.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja już Nowy Rok powitałem na wszelki wypadek. Jakby ktoś nie dotrwał do Naszego powitania Nowego Roku... :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :naughty: :naughty:Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko... ok Jakby mnie nie było już wśród żywych to wypij moje zdrowie. O jakich górach mówisz?
-
Spoty Katowice i okolice
tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :naughty: :naughty:Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko...
-
Spoty Katowice i okolice
tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie...