Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :gwizdanie: mało miejsc, dużo chętnych :gwizdanie: :gwizdanie: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: nieda rady, musze sie wygrzewac. musze poszukac jakiej na oklad z mlodych piersi :gwizdanie: Mało Ci? Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec ostatnio nie a Ty ostatnio i ostatnio i ostatnio i ostatnio i tak do zajebania "Ostatnio" się Kedzior poprawił.
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew: stan mojego zdrowia na dzien dzisiejszy nie pozwala mi na prace mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje Zdrowia.
  4. Do kalierowania. Koszt ok. 190plnów - zamawiałem miesiąc temu.
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew:
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Już nie ma miejsc na Bukowine! Stanley widziałeś?
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No niestety przegrał. Oglądał ktoś mecz? Jak to wyglądało bo czasem wynik nie odzwierciedla wyniku. mam nadzieję, że jak najdłużej On ma tam prawie dożywocie.
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ciekawe jak jej piczka sie rusza .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: ona ma 14lat... No a czego się spodziewałeś po geju i pedofilu. :naughty:
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. Można spróbować. a ja powiem, że pier**licie Hipolity , byłem tam kilkakrotnie i jakoś mega dużo miejsca tam nie widziałem, na bank będzie trudniej znaleźć "tyle" miejsc aby wszyscy się pomieścili - no chyba, że na spoty będzie jeździło tyle auto co ostatnio to może się coś znajdzie ale dostosuje sie do większości jak keżor mówił, że jest dużo miejsca... Ja tam ostatnio nie byłem i nie powiem jak jest ale specjalnie jutro podjaę.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No można i tak. CHoć jak podjedziemy na TrzyStawy to zaś będziemy czekać na "wszystkich" i wyjedziemy o 20ej...
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    JUż tydzień temu mówiliśmy, że za tydzień spróbujemy więc jutro można jechać tam. A mnie chyba nie będzie.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. Można spróbować.
  13. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No łątwo na pewno nie będzie... :gwizdanie: W tej lidze żadna drużyna wychodząc na bosiko nie jest z góry wygrana czy przegrana. Żeby się utrzymać w czołówce to musi wygrać.
  14. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Za godzinę mecz zaczyna Arsenal i żeby nie stracić kontaktu z czołówką musi wygrać z Fulham... Jak myślicie? Arsenal dziś pokona Fulham na wyjeździe? Póki co Chelsea wygrywa 0:1...
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Sie odezwał...
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w Scc jest tego duzy wybor :naughty:
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. Jak dla mnie to jak Prezes napisze w pierwszym poście ze spoty są na SCC to tam będę jeździł Tylko nie możemy się wrobić w jakąś dziwną miejscówkę, żeby nas ochrona ganiała po parkingu Trzeba też pamiętać, że na święta zawsze parkingi w dużych centrach handlowych są za..bane samochodami. A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD kfc Z dwojga złego mimo wszystko wolę MD.
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież.
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej.
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Toś się popisał! A Twoja "wleczone"?
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Łosz karwa! :gwizdanie: Powoli dochodzę do siebie.
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja już Nowy Rok powitałem na wszelki wypadek. Jakby ktoś nie dotrwał do Naszego powitania Nowego Roku... :evil:
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :naughty: :naughty:Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko... ok Jakby mnie nie było już wśród żywych to wypij moje zdrowie. O jakich górach mówisz?
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :naughty: :naughty:Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko...
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala to git w doma siedzisz czy kajś idziesz ? Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.