Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marys888

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marys888

  1. następne AUDI będzie w kolorze srebrnym ..... dzisiaj znowu miałem przyjemność polerowania ;(
  2. faktycznie ten wózek wygląda lepiej z zewnątrz niż w środku
  3. widze, że pamietasz o mnie :>
  4. pewnie jakaś żarówka się przepaliła
  5. o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop. Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu
  6. dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu. No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej
  7. termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st. Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących. Myślę, że jak będę miał zrobione cale logi to będzie coś można wiecej powiedzieć
  8. no filtru paliwa nie wymieniałem, ale czy to może być przyczyną? Wydaje mi się że ewentualnie przytkany filtr paliwa powodowałby osłabienie samochodu, a na to nie mogę narzekać
  9. keżor czy krolu mnie wczoraj VAG'ował ? moge prosić o przesłanie wyników?
  10. ford KA - żony ...... tylko nie wiem czy dojedzie
  11. ja też mam granatowego avanta
  12. średnia z całego baku i średnia z komputera wychodzi dokładnie taka sama
  13. a czy bedzie ktos miał dzisiaj VAG'a? bo coś mnie irytuje spalanie, nie mogę zejść poniżej 8,5l
  14. czy na zlocie trzeba mieć obowiązkowo czyściutki samochodzik? chętnie bym się pojawił pierwszy raz ale nie wiem czy znajdę wcześniej czas żeby go ładnie wypastować
  15. Nie jestem jeszcze posiadaczem Audi, ale planuję zakup B6 131KM, ok.2001'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.