Treść opublikowana przez marys888
-
Spoty Katowice i okolice
następne AUDI będzie w kolorze srebrnym ..... dzisiaj znowu miałem przyjemność polerowania ;(
-
Spoty Katowice i okolice
faktycznie ten wózek wygląda lepiej z zewnątrz niż w środku
-
Spoty Katowice i okolice
widze, że pamietasz o mnie :>
-
[ALL B6] Dziwny komunikat
pewnie jakaś żarówka się przepaliła
-
Spoty Katowice i okolice
o tym kącie wtrysku też kilka razy czytałem, więc może to jest trop. Wyczytałem też że kontrolka od ASR o której Ci wczoraj mówiłem często jest powodowana wyłącznikiem STOP'u. A chyba jak dobrze pamietam to wczoraj VAG pokazał własnie błąd wyłącznika lub światła stopu
-
Spoty Katowice i okolice
dojazd do pracy 15 km trasą + jakieś dojazdy zazwyczaj trasą szybkiego ruchu. No chyba że mój styl jazdy jest jakiś specyficzny (raczej turbina ma co robić). Ale jak jeżdżę oszczędnie to nie spala dużo mniej
-
Spoty Katowice i okolice
termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st. Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących. Myślę, że jak będę miał zrobione cale logi to będzie coś można wiecej powiedzieć
-
Spoty Katowice i okolice
no filtru paliwa nie wymieniałem, ale czy to może być przyczyną? Wydaje mi się że ewentualnie przytkany filtr paliwa powodowałby osłabienie samochodu, a na to nie mogę narzekać
-
Spoty Katowice i okolice
keżor czy krolu mnie wczoraj VAG'ował ? moge prosić o przesłanie wyników?
-
Spoty Katowice i okolice
ford KA - żony ...... tylko nie wiem czy dojedzie
-
Spoty Katowice i okolice
ja też mam granatowego avanta
-
Spoty Katowice i okolice
średnia z całego baku i średnia z komputera wychodzi dokładnie taka sama
-
Spoty Katowice i okolice
a czy bedzie ktos miał dzisiaj VAG'a? bo coś mnie irytuje spalanie, nie mogę zejść poniżej 8,5l
-
Spoty Katowice i okolice
czy na zlocie trzeba mieć obowiązkowo czyściutki samochodzik? chętnie bym się pojawił pierwszy raz ale nie wiem czy znajdę wcześniej czas żeby go ładnie wypastować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie jestem jeszcze posiadaczem Audi, ale planuję zakup B6 131KM, ok.2001'