Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. latarnia? :polew: Nie IMPREZA
  2. nie cfaniakuj jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje To z avatara to zmykła że niby jestem manika samochodowy [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Masz Kędzior i nie mów że wujek zły http://www.audizine.com/forum/showthread.php/28941-B5-A4-Wheel-and-Suspension-Thread/page13 poradziłem sobie już wcześniej Elegancko [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________ Na wiosnę mam zamiar tak opuścić gwinta Ciekawe ile tak pojeżdżę idź na całość Grubo pewnie Air :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________A obok moja miłość
  3. Na wiosnę mam zamiar tak opuścić gwinta Ciekawe ile tak pojeżdżę
  4. Bo Ty widzisz na każdym aucie tylko avusy
  5. nie cfaniakuj jak biore tak jak mówisz to mi takie coś wyskakuje To z avatara to zmykła że niby jestem manika samochodowy [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Masz Kędzior i nie mów że wujek zły http://www.audizine.com/forum/showthread.php/28941-B5-A4-Wheel-and-Suspension-Thread/page13
  6. Po co mu mówiłeś
  7. Czas na nowego laptopa Oko :gwizdanie:
  8. Już im wczoraj powiedziałem że tylko to umieją robić To pssssyt :gwizdanie:
  9. Osłony i odboje nowe a mocowania górne ze starych amortyzatorów
  10. po pracy Rzeczywiście cicho coś tu :gwizdanie:
  11. Jak zmieniać to wszystko chyba że ktoś chce za rok znowu to rozkręcać :gwizdanie:
  12. Zawijam się przed TV
  13. To kiedy montujesz tempomat
  14. Potrzebujesz osłony i odboje oraz ze starych amortyzatorów musisz przłożyć te górne mocowania, żeby amor skręcić ze sprężyną
  15. Nie miałem okazji jestem zajęty rezaniem. Za tydzień ma przyjechać to zagadam
  16. q***wa! Piłem piwko i jaki kolwiek alkohol tydzień temu! Po co te nerwy
  17. mogę komuś zasunąć ze łba Takie rzeczy tylko w erze albo od Keżora
  18. A wy potraficie coś poza piciem :polew:
  19. Ja pier**le wybory i tak będzie tak samo
  20. A w czym to przeszkadza poza ograniczeniem potencjału to niczym Jeśli obecna pompa nie padnie na pewno nie będę nic kombinował. Za duże koszty. I tak już wpakowałem połowę wartości auta w mody
  21. Ale żeś wyrżnął te dziury Kilo szpachli i nie będzie śladu
  22. Nie becz! smaki mam a nic w chacie niema Jedziemy do Stana tylko nic mu nie mów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.