Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. dzisiaj pierwszy bo sie nudze w pracy
  2. Ale dajecie z tym spamem. Ja przespałem cały dzień praktycznie a do roboty chęci brak
  3. Do kołpaków będą lepiej pasować kołpaki tez idą w chrom :kox: Rozumie że idziesz na vipa klubu chrom madafaka
  4. Do kołpaków będą lepiej pasować
  5. no, rano widziałem [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 15:04_________________________________________________spadam do domu Trzeba było brać bym odkupił za 250 Keżor nie może mieć innego grilla niż my
  6. Nieroby jedne do roboty!![br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:45_________________________________________________Kurwa grill rs4 za 220zl w dziale sprzedam
  7. z rana
  8. z rana. Też chyba pójdę na jakieś L4 :gwizdanie:
  9. Diman nie chciał to ja wrzucę filmik z Bukowiny jak Kędzior tańczy :polew: http://www.kciuk.pl/Szok-Dwulatek-tanczy-sambe-tak-ze-szczeka-opada-a16800
  10. z rana Tak chcesz zrobić znaczek Keżor :gwizdanie:
  11. Tylko że pogoda ma być niezbyt specjalna
  12. za tydzień są podobno pierwsze katowickich :kox: Chyba w spiżu :gwizdanie:
  13. Była w domku nr18, czyli prawie samych gejów, przy odbiorze radzę dobrze obejrzeć :gwizdanie:
  14. Robię psssyt i siadam przed TV na mecz
  15. Najważniejsze że się znalazła
  16. hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie Na trawie Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie:
  17. Ja też już jestem Byliśmy na obiadku też a teraz trzeba by odpocząć. Keżor podeślij fotki mojego padła
  18. Ja właśnie skończyłem się pakować i może jakoś się wyrobie :gwizdanie:
  19. A ja raczej nie pojade z wami ;( Lasce ktoś chciał dać wałszywe 20 dolarów i muszą spisywać jakieś protokoły itp
  20. Dobra bawcie się ja idę spać do jutra
  21. O k**wa on by pewnie krzyczał - czemu tu tak k**wa buja
  22. Stanely teksty w sprawie Pozka w Twoim wykonaniu zwalają z nóg
  23. no oprócz gleby i felg.. ale za to będę miał te 4 koło z przodu co brakuje :naughty: nie no keżor jest git a tak na serio to się waham... chyba na spocie wezmę statyw i zrobię dokładne fotki i to po wklejam, żeby był na 100% wiarygodny VT... Maluj i się nawet nie zastanawiaj
  24. Może się stworzą :gwizdanie:
  25. Krolu jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.