Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Czego to ludzie nie wymyślą. Gdyby nie koszty utrzymania na pewno bym jeździł Imprezą
  2. Ale to lepiej za***rdalaA co powiecie na to :gwizdanie: :polew:
  3. A ja takim
  4. To kiedy idziemy na łowy do Media
  5. mamy super operatora i montażystkę brak nam tylko profi sprzętu i kozackich furaczy :polew: :polew: Fury się wklei w photosopie :polew:
  6. poodpierdalamy jakieś szopki następnym razem co ? Filmik za***isty a jakie fury
  7. I na h*j się chwalisz. Jebnąć Ci ze łba :polew:
  8. co ja poradzę że lubię zap*erdalać :polew: Każdy rezać lubi zapirdalać
  9. Chyba montażystka
  10. Kędzior by się na pewno tego podjął
  11. http://www.youtube.com/watch?v=_L2Hd_WaTiQ Oni dali radę to my też damy
  12. pier**lę szybę [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________ ej właśnie Keżor mojej też niema :polew: :polew: to tak jak mojej , ale to nie dziwne , bo przecież kręciłem jadąc swoją furą :polew: Kabareciarze :polew:
  13. Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem
  14. dzięęęęęki , wiem , że dopisałeś to po tym jak sie pożaliłem na Gliwicach , ale dzięki a właśnie że nie :gwizdanie: Już się nie podlizuj różowy
  15. Idź na całość
  16. chcesz mnie zabić??? Nie no czemu skoro jeden Ci wyszedł to czemu nie pójść za ciosem
  17. Dawajcie więcej filmików bo Keżor tego trochę nakręcił
  18. O k**wa Sprata jest najlepsza :polew: Filmik za***isty [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________ kto ile biere na klate , ale koks jest sędzią [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________ już mi troche brakuje popierdalania po mieście jutro oddaje auto do naprawy Wtrysków już nie oddam
  19. bo ty masz kobite i niemożesz na takie rzeczy patrzeć powodzenia Akjam strzel gola chociaż jednego :polew: A już jechałem z Wiolą do Ciebie ale jednak odwiozę ją na przystanek :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________Może zrobimy mecz Katowice kontra Gliwice
  20. A ja nie widzę jak tania :gwizdanie:
  21. A to farciarze inaczej by im było pewnie wstyd :polew:
  22. I jak?? przegrał :gwizdanie: :polew: Jak on nie może zwykłego TDi dogonić :gwizdanie:
  23. I jak??
  24. jak ja lubię te twoje stronki :gwizdanie: smacznego Macie talent to takich stronek JESTEM NA TAK
  25. Wstaw tam Keżor moje auto to podeślij jakąś porządną fotke Mam tylko nie porządne fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.