Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka wszyscy w SGL siedzą pewnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i spadam
-
Spoty Katowice i okolice
Dziś muszę się wcześniej położyć :gwizdanie: Także tego... :gwizdanie: No to może pójdę na spacer :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
połowę usunąłem bo poruszone Czyli statyw do bani bo nie można nim wymijać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno
-
Spoty Katowice i okolice
Do tego chyba każdemy trochę brakuje
-
[ALL] Sprawdzenie felg 16" ori czy aby napewno???????????
Daj kolego najlepiej jakąś fotkę poglądową będzie łatwiej określić. Musiałbym zobaczyć na moje BBSy gdzie zostały wyprodukowane ale chyba w niemczech :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Teraz spadam na poważnie k**wa tylko 5 godzin snu- Spoty Katowice i okolice
ty byś się w końcu wziął do roboty a nie o pierdołach pociskał :polew: Dokładnie- Spoty Katowice i okolice
Idę spać bo rano muszę wstać- Spoty Katowice i okolice
niewstydź się to nic złego i wcale nietakie straszne- Spoty Katowice i okolice
Nie powiem i tyle :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
hehe to się nazywa uzależnienie :gwizdanie: Powiedziałbym coś ale będziecie się ze mnie śmiać- Spoty Katowice i okolice
A miałem się wcześniej położyć :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Lepiej idź spać Stan bo tu dzisiaj licho :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ja nie jestem pusty ........ :polew:- Spoty Katowice i okolice
Przecież jest żałoba Narodowa... Ja to wiem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Imprezują pewnie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No może jeszcze chwilkę posiedzę- Spoty Katowice i okolice
9" :gwizdanie: Dzięki Arek Myślałem o 8,5". Się zobaczy :gwizdanie: A narazie spadam chcę się chociaż raz położyć wcześniej spać :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Max[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:22_________________________________________________Kurdę wszyscy mają jakiś kolor chyba też pomyślę o jakimś :gwizdanie: Może czerwony- Spoty Katowice i okolice
To będą dwie Audice na poszerzonej stali bo jeszcze Kanar ma to w planach. Tylko zastanawiam się na jaką szerokość powiększyć żeby et 37 i opona 205/55 była mniej więcej tak jak mam teraz przy 8 cali et 35 i oponie 225/45 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Nie no jak jest zrobione dobrze to nie powinno być problemu. Ciekawe czy są jakieś fotki B5 na poszerzonej stali - Spoty Katowice i okolice