Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Witam Na klimontowie przed Cmentarzem takie garaże albo Mikołów ul. Katowicka
  2. Cos to szlifowanie bazy nie poszlo za dobrze :/ przetarlem na rancie Każdy rant zawsze bardzo delikatnie i bez żadnych gąbek ani drewienek, tylko ręka
  3. Gratulacje Pucek i oby zdrowa i całą
  4. Wesołych i spokojnych Panowie
  5. Ładnie ich jadą narazie...
  6. Siema
  7. Witam Pajda może i ja bym się wybrał na jeden dzień bo w niedziele muszę być w domu Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
  8. Diman Stóweczka Dziadku
  9. gościu z zapieciem rowerowym pojechał po bandzie
  10. widziałem to auto kilka razy w SMI, jakaś laska tym jeździła , listwy S4 nie były ori Dzwon konkret, nie do odratowania...Za to zderzak tył sie uchowal Polak nie odratuje Jeszcze będzie na allegro jako bezwypadek
  11. Kędzior jak kupisz Imprezę daj znać
  12. Nawet nie wiedziałem że taki wątek tu istnieje Ujeżdżam Kawę Z750. Przeczytałem kilka ostatnich stron i odnośnie ciuchów to też jestem za skórą. Kupiłem na ten sezon RST Tractech. Kiedyś też wyjechałem do sklepu w koszulce i spodenkach i myślałem że z każdym minimalnym przechyłem motocykla on się zaraz przewróci
  13. Jaki termin i ile taki bilecik...
  14. Witam ale pizga dziś trzeba by się jakoś rozgrzać... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  15. A myślałem że ja nie wiem co chce kupić za auto Widzę tu porównanie kompakta z limuzyną i minivanem Masz kilka kryterium, czyli duża moc, niski przebieg i nie stary trup. Z tych opcji co podał Stasiu wybrałbym A6 C6 tylko przydałby się większy silnik...
  16. Nie widziałem zdjęć auta, ale zazwyczaj jak zaczniesz robić to wychodzi milion pierdół i z 10tys może się zrobić 20tys. Jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy
  17. zdrówko Bażant Na Słowacji biało
  18. WRX Dobry wybór Z tym o audi się zgadzam w 100% kaseciak i korbki z tyłu w marce premium to katastrofa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.