Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. A mnie kezor nakręcił i nie zasnę :kox: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:48_________________________________________________Do jutra - do zobaczenia Czym Cię nakręcił może być na gg
  2. Ok dostałem
  3. Pucek poślij dalej bo Gregor chyba zasnął
  4. podziel się Ja też poproszę
  5. No niezłe lalunie A fura za***ista[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:08_________________________________________________ Było iść do spiża wczoraj może byś coś zaliczył [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________Jakąś chorą antylopę
  6. :slina:
  7. Co to za tajemnice tutaj :gwizdanie:
  8. No wiadomo pomalowałeś je itp. Ale te BBSy są normalnie piękne
  9. To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:
  10. Bardzo dobry pomysł Sam nad tym myślałem :gwizdanie: Chociaż Avusy nie są złe. I do tych BBS LM musi być dobra gleba czyli gwint
  11. Co tam słychać :gwizdanie:
  12. Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu
  13. Na pewno na żywo jest lepiej Musisz kiedy podjechać na spota do katowic i mnie przewieź tym demonem :gwizdanie:
  14. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?257216-20-quot-BBS-RS-GTs-DTM-S4-SMILE Zakochałem się Max załatw mi kredyt :kox:
  15. Polecam Bridgestone Turanza ER300 lub Potenza 050A Oponki ciche i bardzo ładnie trzymają. Z innych firm wartych polecenia to na pewno Goodyear, Toyo, Pirelli. Jeśli chcesz coś tańszego to może Nexen :gwizdanie:
  16. LCQ kupiłeś te fele może z Łodzi :gwizdanie: Ale felgi trochę nie pasują do auta. Wiem że są lekkie i głownie Ci chodzi o performance
  17. Siema panowie k**wa człowiek nie może iść się pobawić na miasto bo tyle spamu. Ale warto było nadrobić bo się momentami uśmiałem jak nie wiem
  18. Usłyszał o d*pach i pierwszy
  19. Co tam panowie słychać. Ja idę spalić zbędne kilogramy na rower
  20. sam bez kolegow Z kolegami :gwizdanie: Nie chcieliście iść w piątek
  21. Na chwilę. Post się skończył ja uderzam na miasto
  22. Jeszcze będzie nie jedna okazja Flaszka u mnie stoi z Bukowiny [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________Miłego lansowania i zdrowych oraz wesołych świąt panowie
  23. Moje odkąd mam wodę w garażu cały czas umyte. A lansik umilają moje śliczne BBSy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.