Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
A mnie kezor nakręcił i nie zasnę :kox: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:48_________________________________________________Do jutra - do zobaczenia Czym Cię nakręcił może być na gg
-
Spoty Katowice i okolice
Ok dostałem
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek poślij dalej bo Gregor chyba zasnął
-
Spoty Katowice i okolice
podziel się Ja też poproszę
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No niezłe lalunie A fura za***ista[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:08_________________________________________________ Było iść do spiża wczoraj może byś coś zaliczył [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________Jakąś chorą antylopę- Spoty Katowice i okolice
:slina:- Spoty Katowice i okolice
Co to za tajemnice tutaj :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No wiadomo pomalowałeś je itp. Ale te BBSy są normalnie piękne- Spoty Katowice i okolice
To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Bardzo dobry pomysł Sam nad tym myślałem :gwizdanie: Chociaż Avusy nie są złe. I do tych BBS LM musi być dobra gleba czyli gwint- Spoty Katowice i okolice
Co tam słychać :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu- [ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Na pewno na żywo jest lepiej Musisz kiedy podjechać na spota do katowic i mnie przewieź tym demonem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
http://www.audizine.com/forum/showthread.php?257216-20-quot-BBS-RS-GTs-DTM-S4-SMILE Zakochałem się Max załatw mi kredyt :kox:- [B5 AHL] Producenci opon
Polecam Bridgestone Turanza ER300 lub Potenza 050A Oponki ciche i bardzo ładnie trzymają. Z innych firm wartych polecenia to na pewno Goodyear, Toyo, Pirelli. Jeśli chcesz coś tańszego to może Nexen :gwizdanie:- [ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
LCQ kupiłeś te fele może z Łodzi :gwizdanie: Ale felgi trochę nie pasują do auta. Wiem że są lekkie i głownie Ci chodzi o performance- Spoty Katowice i okolice
Siema panowie k**wa człowiek nie może iść się pobawić na miasto bo tyle spamu. Ale warto było nadrobić bo się momentami uśmiałem jak nie wiem- Spoty Katowice i okolice
Usłyszał o d*pach i pierwszy- Spoty Katowice i okolice
Co tam panowie słychać. Ja idę spalić zbędne kilogramy na rower- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
sam bez kolegow Z kolegami :gwizdanie: Nie chcieliście iść w piątek- Spoty Katowice i okolice
Na chwilę. Post się skończył ja uderzam na miasto- Spoty Katowice i okolice
Jeszcze będzie nie jedna okazja Flaszka u mnie stoi z Bukowiny [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________Miłego lansowania i zdrowych oraz wesołych świąt panowie- Spoty Katowice i okolice
Moje odkąd mam wodę w garażu cały czas umyte. A lansik umilają moje śliczne BBSy - Spoty Katowice i okolice