Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Ja się boję weekendu
  2. Narazie. A co będzie rano :gwizdanie:
  3. Ja będę miał CB też Też muszę się spakować
  4. Wróciłem do domu muszę się ogarnąć i jechać na jakieś zakupy bo nic nie mam a przy okazji przetestuje auto Gratulacje Stanley
  5. Zawias raczej nie jakbyś kupił Quattro
  6. Ja spadam chłopaki Jadę z kumplem do chrzanowa a później do Keżora po złączkę :gwizdanie:
  7. Nie kwalifikujesz się masz za mało postów żeby startować Chyba za dużo
  8. Nie kwalifikujesz się
  9. to może zostanie nim ten co ma najwięcej postów :gwizdanie: :polew: :polew: To by był kiepski pomysł :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 14:37_________________________________________________Lepsza opcja tak jak teraz ten kto ma najbardziej wyrezną furę :gwizdanie:
  10. Jak kupisz s3 trzeba będzie prezesa wybrać bo jak to tak prezes i nie jeździ A4 :gwizdanie: :polew:
  11. I dołączane Quattro totalna głupota jak coś to tylko esa :gwizdanie:
  12. zaraz pojade kupić a kiedy to odbierzesz ? bo ja jade z Maxami , to jutro nie da rady raczej :gwizdanie: Podjadę ok 17 oki Dam znać na fona jak będę jechał to co Rafał będziesz miał dla mnie miejsce czy się do Stana ładować? i o której w końcu wyjeżdżamy? No o 8 z katowic więc my się ustawimy o 7:30 pojedziemy po Monikę i do katowic bo i tak cisniemy na a4 :gwizdanie:
  13. Zaraz spadam Keżor zmieniaj zmieniaj Masz to dla mnie :gwizdanie:
  14. Też powoli spadam
  15. Powodzenia
  16. Doszedł grill od eski i kilka fotek z sesji
  17. ja jutro idę :gwizdanie: a po robocie jeszcze muszę przy garażu coś zrobić :gwizdanie: Ja muszę zmienić łącznik bo mam nieszczelność ;( I masa coś mi świruję od tuby
  18. A ja cały czas nie wiem czy iść jutro do pracy czy brać urlop :gwizdanie:
  19. Spoko tak tylko napisałem bo Stanley wspominał we wtorek o takiej trasie
  20. A może tak jak Stanley mówił przez jaworzno :gwizdanie:
  21. pół drogi za mną, pół drogi z Tobą Rozumie że przesiadka w biegu bo żadna przerwa nie jest przewidziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________ kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie: Czy ktoś się tu biję :gwizdanie:
  22. Niech ten leń czyt. Kędzior się określi z kim jedzie :gwizdanie:
  23. Ale to na osobności :gwizdanie: :polew:
  24. Nie pozwolę Ci na to Blask z moich felg Ci nie da żyć tak jak Kędziorowi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.