Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Fachowcy podjedź do mnie to Ci w garażu podmienie :polew:
  2. nie zadawaj takich głupich pytań czyli oczywiste że na zimowych :gwizdanie: To też polecę na letnich niech się dzieje co chce :gwizdanie:
  3. Jedziesz na letnich Pucek :gwizdanie:
  4. sterowanie kupiłeś na allegro? to pokaż aukcję żebym widział jakie masz piloty :gwizdanie: Całą centralkę mam od Kanara
  5. No zakładałem i co mam pokazać niby :gwizdanie:
  6. i wyciągneliśmy 2 inne a teraz ide po BRO bo już dawno nie słyszałem PSSSSS 1 mój poprzedni i 1 jakiś który był pokaz jaka to centralka
  7. Wyrezaliśmy z Kanarem centralkę u mnie i śmiga aż miło A i wreszcie doszły kierunki boczne
  8. Narka ja też się zwijam
  9. Masz już wszystko przygotowane do lamp no nie
  10. to śmigniemy na rowerach Nie głupi pomysł
  11. Spoko ja muszę tą gumę zrobić bo inaczej jadę bez auta do bukowiny :gwizdanie:
  12. ok to jak coś to będę pisał oczywiścię o ile mogę :gwizdanie: Spoko wpadaj
  13. Gdzieś koło 16:30
  14. No jak Kanar zrobił tą rundkę to też nie mogłem się napatrzeć [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:12_________________________________________________Zawijam się powoli spać :gwizdanie:
  15. A4 się nie psuje ja miałem na szczęście tylko dziurę w dolocie :gwizdanie:
  16. Dla mnie w rozmiarze nie było jakiejś kolosalnej różnicy a moją są mega i jeśli będą większe to tylko takie i żadne inne Te ASA mają rant i to jest lipa dla felgi bo jest mniejsza.
  17. A tak w ogóle to mierzyłem te 18-stki ASA ale kupa totalna jak dla mnie :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 17:15_________________________________________________
  18. mój chyba zostanie odholowany i raczej wtrysków nie będe wyjmował , bo są potrzebne do odpalenia auta ale uwierz , że jak kupisz te wtryski to będziesz mega zadowolony Wiem ale myślałem że się trochę nacieszę przed bo moje będą po 10-tym dopiero :gwizdanie: Ale i tak mogę po Ciebie podjechać zero problemu
  19. Keżor ja mogę podjechać po Ciebie i założymy wtryski na próbę do mojego
  20. Dobra ja spadam spać bo o 5 pobudka ;( Narazie
  21. Myślę że szybko upadnie ten wasz klub :gwizdanie: Tak jak ełu :polew:
  22. :polew: Narazie
  23. Siema no to będziesz żałował bo mają dupeczki wpaść :gwizdanie:
  24. To który chętny na moje super felgi tylko się nie zabijać :polew: Jutro może wylądują na allegro :gwizdanie:
  25. Wykonanie pierwsza klasa :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.