Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
czyli niby za jakich?? chodzi ci że o pięknych, młodych, inteligentnych? tak to cały ja :polew: Coś w tym stylu
-
Spoty Katowice i okolice
Pomodlić się za takich jak Ty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No to zbieram sie powoli :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 11:53_________________________________________________Chłopaki się bawili we własnym gronie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Auto stoi nienaruszone. Przez Ciebie nie pojechałem rezać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ty lepiej już nie igraj z moją kobietą :gwizdanie: No też spadam To koledzy rano będą mieli co czytać :polew: Ale że dudka nie wzieli na mundial [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 03:38_________________________________________________Wyprzedziłem Miszkę o jeden post w katowickich- Spoty Katowice i okolice
nie no fele koks i mimo że nie 18" to i tak są dojeban* I pomyśleć że głównie Pucek mnie namawiał na taki wzór A w sumie kobieta namówiła mnie żeby je kupić- Spoty Katowice i okolice
o tak to dobry pomysł przymierzymy tylko wszystkie :gwizdanie: Przypomniałem sobie że mam ważną sprawę do załatwienia we wtorek od godz. 19- Spoty Katowice i okolice
Możemy przymierzyć we wtorek na Twojego tylko chyba będę musiał je na łańcuchu trzymać żebyś nie odjechał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ciekawe czego chciała :gwizdanie: może teraz taka moda albo zbierała jagody i grzyby Ale wtedy nie było sezonu na jagody ani grzyby to ja nie wiem co ona tam robiła :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 03:21_________________________________________________No najciekawsze zawody są mega- Spoty Katowice i okolice
Jechałem bardziej bocznymi. Ale kiedyś jak leciałem trasą na łódź czyli przez częstochowe to stała pani w samych stringach i biustonoszu :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
hehe niewiem może do Play... niedaleko maka w sumie... :evil: W Playu mają drogo słyszałem może bardziej kameralnie Na trasę katowice częstochowa :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
niewiem czy w bukowinie mają tesco Zapomniałem o bukowinie No to za dwa tygodnie- Spoty Katowice i okolice
To gdzie za tydzień uderzymy o 2 w nocy :gwizdanie: Może tesco w silesji- Spoty Katowice i okolice
No to zdrówko Kędzior [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 02:57_________________________________________________Akjam się trochę spóźnij bo inaczej byśmy pospamowali z nim. Felgi jak felgi normalne :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Wybieramy się jak sójki nad morze- Spoty Katowice i okolice
To ja podjadę moim bo nie chce mi sie isc taki kawal :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
to szybka decyzja ja do ciebie czy ty do mnie? hehe To wybierz ja sie dostosuje- Spoty Katowice i okolice
Obojętne mi to :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No to jedziem podjade za chwile po Ciebie- Spoty Katowice i okolice
ja tam jakieś pieniążki mam a będzie u nas mak otwarty? W weekend chyba jest 24h :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No nie którzy mogli by mieć ciężko :polew: Mógłbym podjechać z Tobą w sumie ale uswiadomiłem sobie że nie wypłacę kasy ani nie zapłacę karta :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dobra jak niechcesz jechać nom to zawijam do wyrka nom chyba że jednak jedziemy do tego spiża Chyba się tylko z nimi przywitać- Spoty Katowice i okolice
Hehe racja grosz do grosza a będzie kokosza- Spoty Katowice i okolice
szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać W ogóle to mam jakiś błąd z kartą płatniczą i nie mogłem wypłacić kasy. A środki na koncie są :gwizdanie: daj kartę i kod a spróbuję wypłacić :gwizdanie: :kox: Za dużo byś nie wypłacił spłukałem się masakrycznie w tym miechu ;( - Spoty Katowice i okolice