Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
ja robię ciach ciach i gul gul mleka poslalem ci na gg linki powinny zadzialac niewiem czemu sie z tej strony otworzyc niechca mi dzialaja No od razu lepszy humor Linki pierwsza klasa
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko przecież wiem że takiego syfu tu chyba nikt nie piję :gwizdanie: A te linki coś nieteges ;([br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________Kto robi pssssyt
-
Spoty Katowice i okolice
ok starogardzka może być?? hehe poluje na grilla z esy ale mi go sprzątłeś z przed nosa No nie rób z siebie już takiego żula :gwizdanie: Wyborowa nie jest droga a dobra nawet :gwizdanie: Kto pierwszy ten lepszy i właśnie za tego grilla będzie starogardzka i to CIEPŁA :polew: nom mogę pożyczyć od ciebie tego grilla na jakiś czas i flaszeczkę się obruciii i to niejedną mi się zdaję :gwizdanie: To już wolę jakiegoś winiacza za 3zł niż tą starogardzką
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś error wyskakuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ok starogardzka może być?? hehe poluje na grilla z esy ale mi go sprzątłeś z przed nosa No nie rób z siebie już takiego żula :gwizdanie: Wyborowa nie jest droga a dobra nawet :gwizdanie: Kto pierwszy ten lepszy
-
Spoty Katowice i okolice
To jak Kędzior reflektujesz mój grill za flaszkę która razem pijemy [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 23:03_________________________________________________ Kanar Są chyba jakieś środki na to
-
Spoty Katowice i okolice
Mogłeś podjechać do maka
-
Spoty Katowice i okolice
Moim zdaniem u Ciebie Stan by lepiej wyglądały te pięcioramienne s-line :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam na moment :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
masz szczęście, że mi Kędzior uciekł... :gwizdanie: bo miałem smaki pospamować Dałbym radę Jedziesz jutro po fele :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spam nadrobiony i weekend
-
Spoty Katowice i okolice
:good: :good: ale znaczek S4 to tylko jeden jest ciągle :gwizdanie: A znaczek mi nie potrzebny kupiłeś ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:43_________________________________________________czy o mojej mówisz Twojej to A4 nie można nazwać a co dopiero esą :polew: [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Spadam do roboty. Kędzior sprzedam Ci mój grill za dobrą flaszkę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie kolejna esa na katowickich
-
Spoty Katowice i okolice
z jednej gumy jak zauważyłem ostatnio schodzi mi luft więc nie będę ryzykował, będę prowadził rozmowy handlowe z Kieżorem bo ponoć ma jakiś lać na sprzedaż na tych co mam strach, chyba że np na tył zapodam 17 a na przód 15 dopóki nie kupie Takie coś może ciekawie wyglądać
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka zakładaj też te swoje zjechane kapcie
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Sorki za moją nieobecność ale siła wyższa mnie zaptrzymała- Spoty Katowice i okolice
felgi :good: choć wydają się małe - ale najbardziej mnie razi ten grill :thumbdown: Grill mam w planach ale najpierw moc No w rzeczywistości wyglądają na większe. Słabe fotki na szybko. Jak znajdę takie rozmiar większe to biore bez zastanowienia- Spoty Katowice i okolice
No to się pochwalę jako pierwszy jeżdżę na letnich- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
I słusznie bo wszystko ładnie się komponuje- Spoty Katowice i okolice
Dokładnie te a widzisz tam 2700 zł? chyba ktoś jest ślepy :gwizdanie: A Ty chyba mówiłeś 2800zł :gwizdanie: No ale cena podobna. I tak nie ważne bo to za wysoki pułap cenowy- Spoty Katowice i okolice
Dokładnie te- Spoty Katowice i okolice
tyle mnie wyszły z malowaniem, z wyważeniem i z przesyłką, więc taniej bym nie oddał ewentualnie możemy przymierzyć na spocie :> Za tą cenę mam kolego BBS CH bo właśnie pojawiły się na allegro, fakt z gorszymi gumami ale za to fela- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice