Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
To już wiem kto będzie liderem w statystykach teraz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam tydzień "wolnego" Takiemu to dobrze :gwizdanie: Jak się wkurwię to pójdę na l4
-
Spoty Katowice i okolice
na chwilę potem spadam do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
no tanio, tanio. ciekawe w jakim stanie sa amorki ale za ta cene to nawet dla sprezyn warto :gwizdanie: Mam takie samo zdanie
-
Spoty Katowice i okolice
Nawet dla samych sprężyn by było warto się nią zainteresować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_zawieszenie_1be_b5_avant-t123858.0.html cos dla Stanleya :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Narka wszystkim Ja się zaopatrzyłem w browar i mogę siedzieć
-
Spoty Katowice i okolice
Ma być pogodnie i ok 12st ale wieczzorem już pizga trochę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tak najprościej
-
Spoty Katowice i okolice
Tyyy bo się zaczerwienię Ps. nie wiem co Ci odjebało, ale przecież na Bukowinę jedziemy na letnich laczach No ja jadę na letnich raczej jak patrzyłem na pogodę
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko Pucek i tak Cię lubię bo mnie namówiłeś na fajne felgi Ja też się nie interesuje ale to słyszałem kiedyś :gwizdanie: Też myślę że będziesz żałował Stanley
-
Spoty Katowice i okolice
Balony na felgach są
-
Spoty Katowice i okolice
I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie: wogóle co to za rozmowy kur*a?? wrzucam coś normalnego k**wa synek o motoryzacji
-
Spoty Katowice i okolice
I tu Cię zagnę bo avusy były robione przez dwie firmy. Ronal i Speedline. Jedne miały 8x17 et35 a drugie 7,5x17 i et 45 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam fura Keżor toczy się o własnych siłach?
-
Spoty Katowice i okolice
http://pogoda.onet.pl/0,3566,38,,,bukowina_tatrzanska,miasto.html na bukowinie w weekend ma być ciepło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie , a te opony sprzedasz spokojnie ale to dobrze , że takie były założone , na takim balonie nie da sie pokrzywić felg i pewnie jeździły na A8 Znawca się odezwał :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no Stan Arek dobrze mówi 225/50 to duży balon i auto gorzej będzie wyglądać i gorzej prowadzić. A za cenę dystansów już kupisz jakieś gumy
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ma racje. Gumy do wywalenia. mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło :gwizdanie: jak mi kupisz nowe gumy, to te wywalę :gwizdanie: narazie wolę dokupić dystanse, opony są w dobrym stanie Zgarnę jakieś ze szrota i Ci przywiozę [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:45_________________________________________________ Dobrze gada [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:46_________________________________________________ hehe poka poka Zwykłe s-line :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka ma racje. Gumy do wywalenia. mierzyłem felgę 18x8 cali et 45 i nic nie tarło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
żabka :gwizdanie: a czy az tak ci one potrzebne? opona przytula się do elementów zawieszenia :gwizdanie: A jakie masz ET na tych felgach i jaki rozmiar gum??
-
Spoty Katowice i okolice
ja niepiję Chyba mleka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wy wszyscy pijecie denaturat 24 na dobę chyba jak czytam to co piszecie ET to podstawa
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam będę później :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wróciłem z rezania Przymocowałem skrzynkę w bagażniku na szybko i trochę obmyłem auto Wypolerowałem grill że się świeci jak psu jajca. Na wtorek fele będą wypolerowane pastą tempo i dopiero się będą świecić. wczoraj Kędzior były trochę brudne :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________Smak wszystkim też będę jadł