Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować
  2. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wiedziałem że się odezwiesz jak to napiszę
  3. A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:
  4. Poskładałeś padło
  5. kutwa, ja znowu jutro i piątek I zmiana ale może do soboty sprzedam swoje fele 15" I będą Avusy
  6. No to ja też zrobię psssyt
  7. Dobrze, że się nie nie stało Ale w ogóle co za bezmyślność No chyba mu się nie stało ale jak wstał i pobiegł dalej to raczej nie[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 13:20_________________________________________________Spadam do roboty narazie
  8. k**wa wracałem z garażu i jakiś dzieciak mi wyskoczył na jezdnie z za samachodu Wstał jak gdyby nigdy nic i poleciał dalej ehh co za ludzie :wallbash:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 13:04_________________________________________________ Nieźle
  9. z rana Idę obniżyć to moje padło bo pogoda dopisuję i jutro chyba wrzucę letnie
  10. jeździsz na letnich??? Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie:
  11. Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:
  12. Gratuluję zakupu. Silnik i napęd zacny
  13. wszystkim
  14. Na pewno żadnej akceptacji żadnego Pucka :polew: Na poważnie to nie potrzebna żadna akceptacja
  15. Keżor może przełożymy na chwilę Twoje wtryski do mnie chciałbym zobaczyć jak się auto zachowa skoro Twoje nie jeździ w zamian pożyczę Ci moją dmuchawę powiedzmy na 1 dzień :polew:
  16. A jaki problem niby
  17. Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie: więc Zapraszamy na spota Już tak nie kozacz Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać jak ja będę w czekoladzie to nie będę miał czasu na słuchanie Ciebie bucu tylko będę podbijał parkiet przy lady gaga - alejandro :kox: Chciałbym to zobaczyć :gwizdanie: :polew:
  18. Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie: więc Zapraszamy na spota Już tak nie kozacz Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać
  19. Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_witam_sprzedamn_caly_zestaw_z_mojej_a4-t122985.0.html Kędzior łykaj
  21. Dzięki panowie za spota Pucek Ty tam się pilnuj :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________Bo ja jechałem spokojnie
  22. Ja spadam powoli do roboty. Do później Muszę wcześniej wstawać bo na nic nie mam czasu
  23. Nie widziałem się z nim jeszcze bo on w domu jest rzadko
  24. ciśniesz go Trzeba bo gościu się za bardzo panoszy :gwizdanie:
  25. Witam kolejnego kolegę z forum ibizy Fajne auto tylko szkoda że nie quattro :gwizdanie: Oby jeździła bezawaryjnie. Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.