Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek trochę wygórowana ta cena :gwizdanie: Hehe ja lubię kombinować
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wiedziałem że się odezwiesz jak to napiszę
-
Spoty Katowice i okolice
A ja chyba wystawie te moje fele i poszukam 18-stek :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Poskładałeś padło
-
Spoty Katowice i okolice
kutwa, ja znowu jutro i piątek I zmiana ale może do soboty sprzedam swoje fele 15" I będą Avusy
-
Spoty Katowice i okolice
No to ja też zrobię psssyt
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze, że się nie nie stało Ale w ogóle co za bezmyślność No chyba mu się nie stało ale jak wstał i pobiegł dalej to raczej nie[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 13:20_________________________________________________Spadam do roboty narazie
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa wracałem z garażu i jakiś dzieciak mi wyskoczył na jezdnie z za samachodu Wstał jak gdyby nigdy nic i poleciał dalej ehh co za ludzie :wallbash:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 13:04_________________________________________________ Nieźle
-
Spoty Katowice i okolice
z rana Idę obniżyć to moje padło bo pogoda dopisuję i jutro chyba wrzucę letnie
-
Spoty Katowice i okolice
jeździsz na letnich??? Jeszcze nie ale korci mnie żeby zmienić bo chcę się pozbyć tych moim alu na zimę bo gorzej wyglądają niż stal :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Gratuluję zakupu. Silnik i napęd zacny
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
Na pewno żadnej akceptacji żadnego Pucka :polew: Na poważnie to nie potrzebna żadna akceptacja
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor może przełożymy na chwilę Twoje wtryski do mnie chciałbym zobaczyć jak się auto zachowa skoro Twoje nie jeździ w zamian pożyczę Ci moją dmuchawę powiedzmy na 1 dzień :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A jaki problem niby
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie: więc Zapraszamy na spota Już tak nie kozacz Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać jak ja będę w czekoladzie to nie będę miał czasu na słuchanie Ciebie bucu tylko będę podbijał parkiet przy lady gaga - alejandro :kox: Chciałbym to zobaczyć :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek Rafał, Kolega dopiero co się zarejestrował :gwizdanie: więc Zapraszamy na spota Już tak nie kozacz Będziesz jutro w czekoladzie bo jak nie to nie jadę. Trzeba mieć komu dogryzać
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba było dziś podjechać na spota Ale zapraszamy za tydzień we wtorek
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/all_witam_sprzedamn_caly_zestaw_z_mojej_a4-t122985.0.html Kędzior łykaj
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki panowie za spota Pucek Ty tam się pilnuj :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________Bo ja jechałem spokojnie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam powoli do roboty. Do później Muszę wcześniej wstawać bo na nic nie mam czasu
-
Spoty Katowice i okolice
Nie widziałem się z nim jeszcze bo on w domu jest rzadko
-
Spoty Katowice i okolice
ciśniesz go Trzeba bo gościu się za bardzo panoszy :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
Witam kolejnego kolegę z forum ibizy Fajne auto tylko szkoda że nie quattro :gwizdanie: Oby jeździła bezawaryjnie. Pozdro