Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja zalałem na full a pustka była jak nie wiem. FIS mi pokazywał że mogę zrobić tylko 10km
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar pochwal się co wyrezałeś
-
Spoty Katowice i okolice
Narazie
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko prześcieradło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A ja widziałem jak walczył z Persami
-
Spoty Katowice i okolice
Klimat mega i te widoki
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za wskazówkę Za mało wypiłeś
-
Spoty Katowice i okolice
A Tobie nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________ Ja chyba otworzę drugie :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Trzymaj się. Dzwonili w sprawie auta
-
Spoty Katowice i okolice
co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanieZa ten filmik z Kędziorem i tak się należało odkupić ten sok kobiecie
-
Spoty Katowice i okolice
oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny
-
Spoty Katowice i okolice
oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty: Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że nie mamy na filmie jak ładnie wyruchaliście to BMW z egonem [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________Ja zrobiłem już 1000km i jutro jadę do Stanley to będzie ponad 1000km a dolałem z 3 litry ropy z baniaka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze że Ci ładowało Pucek
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie
-
Spoty Katowice i okolice
Tak jak pisałem z Bukowiny żałuj że nie pojechałeś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Też kiedyś miałem szok ja filmik minuta coś tam zajmował tyle że masakra
-
Spoty Katowice i okolice
Jutro będę miał filmik u siebie to go wrzucę ale trzeba boczki przerobić , no i sporo pospawać , ale najważniejsze , żeby było szczelne a ja tam jakąś plame widze . nie wiem , ja bym sie chyba w to nie bawił , ale cena atrakcyjna Myślałem że od T5 wchodzi bez jakiś większych przeróbek :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tym razem jak sie za to wezme i coś poskładam Idę jakiś film zobaczyć i spać. Gdzie się podział nasz dzielny SPARTAN :gwizdanie: Chyba walczy z Persami [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________Keżor opłaca się taki zestaw kupić za 220zł http://img708.imageshack.us/i/dsc05413u.jpg/
-
Spoty Katowice i okolice
Byle by coś było z tych filmików a nie jak po częstochowie :gwizdanie: