Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Ja zalałem na full a pustka była jak nie wiem. FIS mi pokazywał że mogę zrobić tylko 10km
  2. :polew:
  3. Ja też spadam spać
  4. Kanar pochwal się co wyrezałeś
  5. Narazie
  6. Tylko prześcieradło :gwizdanie:
  7. A ja widziałem jak walczył z Persami
  8. Klimat mega i te widoki
  9. Dzieki za wskazówkę Za mało wypiłeś
  10. A Tobie nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________ Ja chyba otworzę drugie :gwizdanie:
  11. czemu
  12. Trzymaj się. Dzwonili w sprawie auta
  13. co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanieZa ten filmik z Kędziorem i tak się należało odkupić ten sok kobiecie
  14. oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny
  15. oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie:
  16. Myślę że zapłacimy dużo więcej niż on sam jeden żeby ten film tu zamieścić
  17. Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty: Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go
  18. Szkoda że nie mamy na filmie jak ładnie wyruchaliście to BMW z egonem [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________Ja zrobiłem już 1000km i jutro jadę do Stanley to będzie ponad 1000km a dolałem z 3 litry ropy z baniaka :gwizdanie:
  19. Dobrze że Ci ładowało Pucek
  20. Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie
  21. Tak jak pisałem z Bukowiny żałuj że nie pojechałeś :gwizdanie:
  22. Też kiedyś miałem szok ja filmik minuta coś tam zajmował tyle że masakra
  23. Jutro będę miał filmik u siebie to go wrzucę ale trzeba boczki przerobić , no i sporo pospawać , ale najważniejsze , żeby było szczelne a ja tam jakąś plame widze . nie wiem , ja bym sie chyba w to nie bawił , ale cena atrakcyjna Myślałem że od T5 wchodzi bez jakiś większych przeróbek :gwizdanie:
  24. tym razem jak sie za to wezme i coś poskładam Idę jakiś film zobaczyć i spać. Gdzie się podział nasz dzielny SPARTAN :gwizdanie: Chyba walczy z Persami [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________Keżor opłaca się taki zestaw kupić za 220zł http://img708.imageshack.us/i/dsc05413u.jpg/
  25. Byle by coś było z tych filmików a nie jak po częstochowie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.