Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Może od klimtyzacji :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
...a jak to wygląda i ile? Nie słuchaj kolegi źle Ci radzi
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Także tego tttaaaaakkże tttteeeegggooo :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________ Koszt malowania myślę że w 400zł by się zamknął. Zapytaj kolegę Pucka różowego on malował felgi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A co by było jakbyś musiał dymać na ostatnie piętro
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe czemu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nastroje bo ja jestem wyjebany na maxa ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Ok to podjadę. A od której u Ciebie się druga zmiana zaczyna :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Też już w domu jestem Też muszę coś otworzyć Stanley jak robisz bo moje cudo szuszy
-
Spoty Katowice i okolice
Boże błogosław parkingi podziemne albowiem one podstawą rezania na wiosne Jak tam Kanar wyrezałeś furę :gwizdanie:W bukowinie jest za***iście żałujcie że nie pojechliście
-
Spoty Katowice i okolice
Siema panowie Co tak mało piszecie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdro z bukowiny. Miszka geju żałuj że nie pojechałeś
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też spadam. Do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
no co czekaj niech no tylko jakąś wyczaję to od razu będę darł ryja przez szybę za nią hehehe :polew: :polew: Spoko mi to tam nie będzie przeszkadzać ale myślę że komuś tak :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Idź już spać Kędzior :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i żeby niedrogie były Najlepiej za piwo
-
Spoty Katowice i okolice
No najlepiej jakieś ładne
-
Spoty Katowice i okolice
a mój stacjonarny komp się zmieści to też sobie wezmę Pewnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No jakoś przed 7 muszę wstać ogolić się itp :gwizdanie: Ja będę miał kompa i neta mobilnego więc będziemy na bieżąco
-
Spoty Katowice i okolice
hehe niby dlaczego?? :gwizdanie: Będziesz śpiący :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba rano bo wieczorem nie będziesz w stanie
-
Spoty Katowice i okolice
oo jutro na TVN 300 Sparten leci to sobie obejrzymy :polew: :polew: Jak będziesz miał na czym :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To idź spać :gwizdanie: Ja zaraz się kładę
-
Spoty Katowice i okolice
pare majtek skarpetek i w sumie to wszystko :polew: Wpakowałem co było pod ręką a co się będę. Załóż rano koszulkę klubową
-
Spoty Katowice i okolice
No sprawa jest wyjaśniona o tą kasę Ja też zabrałem letnie. Generalnie to jestem spakowany
-
Spoty Katowice i okolice
Ale to pakowanie jest ciężkie bo nie wiem czy brać rzeczy zimowe czy letnie