Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/item952239165_bbs_rx_ii_225_45r17_bridgestone.html Stanley jak chcesz ładne i sprawdzone felgi to jedź po te byłem oglądać i są igły. Gdyby były w 18" to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde panowie co tak ostatnio słabo spamujecie :gwizdanie: Gdzie nadworny spamer
-
Spoty Katowice i okolice
Jak dla mnie avusy II są takie bardziej okrągłe i wyglądają ładniej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ladne ale czy taka rewelacja :gwizdanie: :> Rewelacja może nie ale mogły by być :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
eeee no rewela Byłaby rewela gdyby je kupił :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200603/bbs-rx-4_460x0w.jpg :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Biorę w ciemno
-
Spoty Katowice i okolice
Jak w ogóle kupię jakieś felgi :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ale ludzie to sk***ysyny. Wróciłem właśnie z czewy :gwizdanie: Na aukcji napisane felgi w bdb stanie itp. Oglądam a tu szrama przez pół długości felgi po spawaniu :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Gnojowozy górą
-
Spoty Katowice i okolice
Zaraz jadę oglądać fele do czewy
-
Spoty Katowice i okolice
Po co wy chodzicie na te dicha jak boicie się podbić do laski. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się zwijam spać przed nocką
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze jest turbo z awx-a od czestera :gwizdanie: Ale trochę drogo chcę :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________ Które [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:04_________________________________________________Już widać
-
Spoty Katowice i okolice
Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są
-
Spoty Katowice i okolice
po co czekać do łikendu ? Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Te 2tys to na waciki mi potrzebne
-
Spoty Katowice i okolice
nom malutko teraz spamuje Dobrze ze napisałaś że teraz hehe no od poniedziałku mało jak tam po nocce? A luzik nawet. Mam większe zmartwienie czytaj pierwszy post na tej stronie ;(
-
Spoty Katowice i okolice
nom malutko teraz spamuje Dobrze ze napisałaś że teraz
-
Spoty Katowice i okolice
Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz
-
Spoty Katowice i okolice
Siema chyba opierdalacz roku
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie potrzebuję pilnie 2tys pożyczyć dobry motyw ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" no ale 15 troche małe wychodzą w nadkolu.. a 16 wyglądałyby nieco lepiej już. Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł Poszerzane stalówki wyglądają fajnie Ale kurde za taą kasę można mieć alu nawet ładne jakieś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
skopie Ci dupsko... PAMIĘTAJ Nie boję się i myślisz żebym kupił takie same. Wiesz że lubię się wyróżniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 06:38_________________________________________________Ja też się zmywam