Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. http://moto.allegro.pl/item952239165_bbs_rx_ii_225_45r17_bridgestone.html Stanley jak chcesz ładne i sprawdzone felgi to jedź po te byłem oglądać i są igły. Gdyby były w 18" to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie:
  2. wypoczywa lapie pewnie nowy temat do spamu Odkąd poszedł do pracy to prawie go nie ma na forum :polew:
  3. Kurde panowie co tak ostatnio słabo spamujecie :gwizdanie: Gdzie nadworny spamer
  4. Jak dla mnie avusy II są takie bardziej okrągłe i wyglądają ładniej :gwizdanie:
  5. no ladne ale czy taka rewelacja :gwizdanie: :> Rewelacja może nie ale mogły by być :gwizdanie:
  6. eeee no rewela Byłaby rewela gdyby je kupił :gwizdanie:
  7. http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200603/bbs-rx-4_460x0w.jpg :gwizdanie:
  8. Biorę w ciemno
  9. Jak w ogóle kupię jakieś felgi :polew:
  10. Ale ludzie to sk***ysyny. Wróciłem właśnie z czewy :gwizdanie: Na aukcji napisane felgi w bdb stanie itp. Oglądam a tu szrama przez pół długości felgi po spawaniu :wallbash:
  11. Gnojowozy górą
  12. Zaraz jadę oglądać fele do czewy
  13. Po co wy chodzicie na te dicha jak boicie się podbić do laski. :gwizdanie:
  14. Ja się zwijam spać przed nocką
  15. jeszcze jest turbo z awx-a od czestera :gwizdanie: Ale trochę drogo chcę :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________ Które [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:04_________________________________________________Już widać
  16. Jakiś koleś sprzedaję ledy z s6 brać póki są
  17. po co czekać do łikendu ? Bo w weekend nie pracuję :gwizdanie:
  18. Kto idzie w weekend do baru :gwizdanie:
  19. Te 2tys to na waciki mi potrzebne
  20. nom malutko teraz spamuje Dobrze ze napisałaś że teraz hehe no od poniedziałku mało jak tam po nocce? A luzik nawet. Mam większe zmartwienie czytaj pierwszy post na tej stronie ;(
  21. nom malutko teraz spamuje Dobrze ze napisałaś że teraz
  22. Widać po ilości postów jak cieżko pracujesz
  23. Siema chyba opierdalacz roku
  24. Panowie potrzebuję pilnie 2tys pożyczyć dobry motyw ja chce na zime poszerzyć 15ki , na jakieś 8-9" no ale 15 troche małe wychodzą w nadkolu.. a 16 wyglądałyby nieco lepiej już. Pytanie czy warto bo koszt całoścy wyszedłby mnie pewnie ponad 1000zł Poszerzane stalówki wyglądają fajnie Ale kurde za taą kasę można mieć alu nawet ładne jakieś :gwizdanie:
  25. skopie Ci dupsko... PAMIĘTAJ Nie boję się i myślisz żebym kupił takie same. Wiesz że lubię się wyróżniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 06:38_________________________________________________Ja też się zmywam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.