Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Takie rzeczy to tylko w erze Narazie
  2. Jak coś to mi się te widzą tylko bez tych paskudnych znaczków :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item946347888_felgi_5x112_18_do_audi_vw_skody_superb_merce.html
  3. Pojadę je jutro przymierzyć z Sosnowca są Taki żarcik te akurat mi się nie podobają
  4. Nie kupię felg od alfy bo nie pasują [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:33_________________________________________________A z Mesia mogą być http://moto.allegro.pl/item935380993_felgi_amg_18_cali_5x112_mercedes_55_sl_cls_r230.html
  5. A jednak podobne bo mi się te same widzą Dobra to se zamówie jak nie znajdę żadnego sklepu z takim asortymentem [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________Narka Krolu
  6. Chcesz zrobić z A4 taką Calibrę jak mój kumpel ma
  7. I do niczego Ci to nie będzie pasować :gwizdanie: do FMIC'a Mi i tak lepiej się widzi body S4 RS już wygląda na ostro porezane i auto musi być totalnie zmienione Do Ciebie by Keżor pasował RS [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:17_________________________________________________ Coś jak Ty masz
  8. U mnie nie ma gdzie kupić nawet niby miasto a nic tu nie ma Jak pisałem i tak jest zima więc mi się nie pali, a liczę na Twój gust
  9. Spoko z kierunkami się nie śpieszy może sam pojadę i kupię bo te pomarańczowe nie są złe a na pewno lepsze niż białe wypukłe [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 00:02_________________________________________________ I do niczego Ci to nie będzie pasować :gwizdanie:
  10. Hehe co będzie to kupię :gwizdanie: Masz dla mnie te kierunki?
  11. I faworyt we wzorach
  12. Jeśli nie mają żadnych numerów katalogowych ani wybitego znaczka to raczej nie są orginalne felgi :gwizdanie:
  13. do malowania by było body z eS Kupione za pozostałą kase dach i macha w czarną perłe no i błotniki odnowioć by trzeba było ,bo każdy jest wyjebany od 18tek To już chyba na pewno nie kupię 18tek :gwizdanie: Ale dach czarny luzik i body S4. Maska chyba nie za bardzo jak dla mnie Rafał, dlaczego nie 18'' ? Jakoś nie mogę się do nich przekonać :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 23:52_________________________________________________ Co macie za gadżet
  14. do malowania by było body z eS Kupione za pozostałą kase dach i macha w czarną perłe no i błotniki odnowioć by trzeba było ,bo każdy jest wyjebany od 18tek To już chyba na pewno nie kupię 18tek :gwizdanie: Ale dach czarny luzik i body S4. Maska chyba nie za bardzo jak dla mnie
  15. jakbym miał dyche to bym z 5 u samego lakiernika zostawił :gwizdanie: Szklana błyskawiczna dieta Po co Ci lakiernik :gwizdanie: Kolr Ci nie pasi
  16. Tak szperam to allegro i przydało by się jakieś 10tys :polew:
  17. To nie odpowiedniki 1BE :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item935861358_zawieszenie_sportowe_audi_a4_a6_passat_b5.html
  18. diobeł tkwi w szczegółach Nawet lepiej bo nie żałuje że nie mam kasy na nie tu masz kpl za 240 http://moto.allegro.pl/item939736520_lampy_tyl_audi_a4_lift_99_01_prawa_lewa.html I tak narazie nie kupię tak przeglądam bo mi się nudzi Jest komplet xenonów valeo z bielska za 1tys. Przetwornice ori itp. Cena może nie rewelacyjna ale do przyjecia :gwizdanie:
  19. Jakie pijoki
  20. diobeł tkwi w szczegółach Nawet lepiej bo nie żałuje że nie mam kasy na nie
  21. Hehe nie doczytałem
  22. http://moto.allegro.pl/item935089150_lampy_tyl_audi_a4_sedan_model_8do.html kurde szkoda że nie mam kasy Keżor TY masz te polifty?
  23. Film jest mega jak go widziałem pierwszy raz to nie mogłem
  24. bez sensu Zależy kto co woli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.