Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Teraz oczywiście jak pójdę to zaczniecie spamować
  2. Ja spadam narazie
  3. Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :kox: A ja nagram ci muze :polew:
  4. Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca hehe i w miejsce zapasu ładuj głośniorrr :kox: Dobrze gada
  5. Ja mam 16` na zapasie i jest jeszcze troche miejsca, najwyżej będziesz miał zapas bez luftu Albo kupi sobie to do napełniania koła i będzie miał w h*j miejsca
  6. Kolega ma 16 cali i wchodzi myślę że 17 powinno też wejść w końcu to praktycznie ta sama średnica koła :gwizdanie:
  7. hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie: Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys no ale niemów mi że w sobote się bedziesz ograniczał Nie no z tymi felgami żarcik są jedne na allegro i faktycznie cena 4 tys Ale poluję właśnie na jakąś okazję W sobotę Jedno piwko i do domu spać :polew:
  8. hehe nom już nieprzesadzaj :gwizdanie: Co zrobie że mi się podobają tylko takie powyżej 2 tys
  9. ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie: Ja w piątek mam wypłatę dopiero to akurat w sam raz na wikend Nie nie muszę oszczędzać na felgi :polew:
  10. ja się muszę powstrzymać trzeba odkładać kesz na sobote :gwizdanie: Ja w piątek mam wypłatę dopiero
  11. Ja żadnego kodu nie miałem włączałem i grało i to nawet ładnie jak na ori
  12. Ja nie wiem właśnie ;( A rano pewnie będzie nawalone 20 stron
  13. Diman
  14. Co tu taka cisza??[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________ :gwizdanie:
  15. Myślę że dobra
  16. Spadam spać panowie. Narka
  17. Moje radio też nie dało rady :gwizdanie:
  18. no cena atrakcyjna , ale najlepiej wrzucić koła na maszyne i sprawdzić To wiadomo nie kupię kota w worku Albo coś ala RH Porsche. http://moto.allegro.pl/item944669012_5x112_alhamra_sharan_galaxy_mercedes.html Coś mi się zdaje że jutro zrobię wycieczkę po śląskim :gwizdanie:
  19. http://moto.allegro.pl/item944998619_felgi_z_oponami_z_audi_a6_okazja.html Warto takie coś kupić jak to nie ori, bo na pewno nie są to ori felgi :gwizdanie:
  20. Pogadaj z nią na osobności myślę że pomoże
  21. No też idziemy
  22. Piątek mi bardziej pasuje
  23. Dzięki za spota panowie
  24. Też idę na małą drzemkę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.