Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Rozważ za i przeciw nie chce mi się tak daleko jechać szkoda mi paliwa zero lasek - same zjebane ryje same minusy... To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie: stoi na podwórku Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: piękne to było już jest nerwowy Kto jest nerwowy
-
Spoty Katowice i okolice
Rozważ za i przeciw nie chce mi się tak daleko jechać szkoda mi paliwa zero lasek - same zjebane ryje same minusy... To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie: stoi na podwórku Mi tam koło h*ja lata gdzie stoi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rozważ za i przeciw nie chce mi się tak daleko jechać szkoda mi paliwa zero lasek - same zjebane ryje same minusy... To postaw w garażu i nie jeździj wcale :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rozważ za i przeciw
-
Spoty Katowice i okolice
Co to za interesy beze mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Hehe a pewnie będzie padać Weź mi etke
-
Spoty Katowice i okolice
ja też A tu mrozy mają wrócić [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 15:09_________________________________________________Kanar pewnie w robocie i nie ma dostępu do neta :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
W moim temacie masz fotki auta na czarnych ringach http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_audiczka-t88959.0.html Aktualnie jeżdżę na ori valeo, które w najbliższym czasie mam zamiar pomalować na czarno. Jeśli masz plan robić inne dodatki na czarno to bierz czarne jeśli tylko lampy to kupuj ori
-
Spoty Katowice i okolice
GRYYLLLLLLLLL Rafał niezapomnij radyjko Przypomnij mi przed wyjazdem Gryyllll to lubię
-
Spoty Katowice i okolice
Są nowe kanapki w maku
-
Spoty Katowice i okolice
spoko :> jutro jade na myjke jak mnie jakie auto ochlapie tak jak ostatnio to normalnie zawracam i mu dopie*dole [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________ czytaj same ciekawostki były napewno d*py browar d*py browar (miszka gej ) znowu d*py browar browar i tak wkoło myle sie to mnie popraw nie było nic o browarach Tylko wódka, d*py, wódka itp :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nawet filmu nie można obejrzeć :gwizdanie: Kędzior przypomnij mi jutro o grajku bo pewnie zapomne
-
Spoty Katowice i okolice
Tera tak widać widać nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: Teraz żałuje że mnie nie było :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tera tak [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________ Leda jednego z S6 :gwizdanie: i co na środku go zamontuje :polew: :polew: Może jako oświetlenie wnętrza :polew: albo oświetlenie tablicy rejestracyjnej I Miszka się zawstydził i poszedł :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tera tak [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________ Leda jednego z S6 :gwizdanie: i co na środku go zamontuje :polew: :polew: Może jako oświetlenie wnętrza :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Leda jednego z S6 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Podaj nick i hasło
-
Spoty Katowice i okolice
a co tu za kolegów masz podjechałbyś chodź raz na spota pewnie że podjadę Zapraszamy Gdzie się prezes podział
-
Spoty Katowice i okolice
No trzeba zzrobić jakieś koszulki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Domyślam się że jakaś impreza tylko jaka bo jak otwieram to pokazuje mi się strona logowania
-
Spoty Katowice i okolice
no to smacznego Dzięki
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie ja jem
-
Spoty Katowice i okolice
ty masz ori radyjko do audi? jak tak to wziął byś na jutro to byśmy spróbowali podpiąć do mojego :gwizdanie: No leży kaseciok w szafce [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________ Perfumy są
-
Spoty Katowice i okolice
I jestem po pracy.
-
Spoty Katowice i okolice
No jeszcze trochę i koniec pracy. Ty Pucek sam weź sie za robotę a nie na innych. Przed kompem taki kozak a jak przyjeżdża na spot to nawet nie podskoczy