Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Już to widzę [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:36_________________________________________________ A nie lepiej zadzwonić do Witka i się dopytać o szczegóły? Skąd my mamy wiedziec ile mu zejdzie z Twoim autem? dobrze gadasz :good: że se b8 kupił to odrazu mu trzeba wszystkiego szukać i umawiać, a zadzwonić do Pana W. nie łąska :mysli: :polew: :polew: O kutwa :polew:
  2. To mnie położyłeś teraz na podłogę :laghing2:
  3. hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew: hehe widać że masz doczynienia często z 997 hehe hehe monologi będziesz sadził? hehe Monologi to Max i Keżor lubią
  4. hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał stąd wszyscy pracują , to chyba sam ze sobą będziesz pisał :gwizdanie: :polew: Kędzior też ma l4 :gwizdanie:
  5. hehe no najgorsze jest nadrabianie, najlepiej być na bieżąco To jak będę na l4 to współczuje innym bo nie będę miał co robić i będę dużo pisał [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:29_________________________________________________I widać kto jest notowany na 997 :polew:
  6. Wszyscy razem w jednym tępie :polew:
  7. Ja zostaję do końca bo nie chce mi się potem czytać tego spamu
  8. Zrób przerwę na kawę i wróć
  9. Mi to forum chyba dodaje sił bo jakoś się lepiej czuję
  10. haha nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew: haha nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone Ale antena jest... :polew: ? w planach mam zmiane anteny na bardziej cichociemną Nara Baq'u 2 metrową? :polew: Lepiej 2,99 :polew:
  11. Zamnkij a ja otworzę... A poza tym do 1000 brakuje parę postów... :gwizdanie Nie damy rady do 1000 :gwizdanie:
  12. haha nom CB jest najlepsze antena na 3 metry a radio niepodłączone :polew:
  13. może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam Czy ja mówie że jeździsz jak wariat To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB na drogach które znam na przestrzał nie włączam jak jade w trase to co innego często patrze w lustra i rozglądam sie , także tajniacy mnie nie zaskoczą odpukać Jak mnie zatrzymywali to nawet nie widziałem skąd się wzieli a też zawsze patrzę :gwizdanie:
  14. może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam Czy ja mówie że jeździsz jak wariat To lepiej nie kracz :gwizdanie: I włącz CB
  15. jak by nie szkoła to też bym mógł zawitać ale odpada niestety jedź za nim wiesz przeważnie łapią pierwszego :gwizdanie: No zazwyczaj właśnie jadą za Tobą :gwizdanie:
  16. Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu
  17. Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku Max Cię namówił? :polew: No namawiał mnie żeby więcej było dla niego [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:02_________________________________________________ Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku ja góra loda wsune , będe brał na spota odliczone 3zł , chyba że ktoś ramki kupi No takiego loda albo shaka można kupić :gwizdanie:
  18. Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku
  19. To dasz mi gryza i już nie będziesz sam jadł :polew:
  20. Miszka (pijoku)
  21. Jedziemy do maka mówisz serio czy jajca robisz :gwizdanie: No pewnie że se jajca robię. Jadłem kolację po pracy i raczej nie zmieszczę nic już. Mogę jechać dla towarzystwa
  22. Jedziemy do maka
  23. Ja mam ściągacze do spreżyn :gwizdanie: i klucz do gwinta Nawet dwa
  24. Ja mam ściągacze do spreżyn :gwizdanie:
  25. Ja też chyba spadam bo się kiepsko czuje :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.