Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię tak, ale nick Rafał miałeś lepszy Chciałem się wyróżniać jak zawsze znów Ci to wyszło Już nie mogę się doczekać aż moje auto się będzie wyróżniać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię tak, ale nick Rafał miałeś lepszy Chciałem się wyróżniać jak zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
No przecież zmieniłem tylko nick a nie imię
-
Spoty Katowice i okolice
Uprzedziłem ich że będziesz dzwonił to dlatego normalnie bilety były
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:A ja chyba się wybiorę na gokarty z kumplem a moją będzie kręcić filmiki
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
ciesz się, że nie ma -20 bo to byłby bardzo krotki spacer :naughty: Pospaceruj w domu będzie najlepiej
-
Spoty Katowice i okolice
Ja idę z moją na gofry
-
Spoty Katowice i okolice
Możesz się zdziwić. Biletów to już dawno pewnie nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
A masz rezerwacje bo bez tego to raczej do żadnej fajnej knajpy się nie załapiesz. Proponuje kolację w domu
-
Polecane opony zimowe
Ja przejeździłem zimę na Dunlopach 3D i mogę je polecić. Super się trzymają na śniegu i błocie. Na mokrym trochę słabiej ale dają radę
-
Spoty Katowice i okolice
No ładne stuk puk
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko nie lataj w koszuli po środku drogi :polew: [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 11:20_________________________________________________ Miszka
-
Spoty Katowice i okolice
Może Cię podwieź Kędzior ee jedziemy w 4 znajomego a4 niedawno kupił to ja sprawdzimy ja planuję przyjąc KO hehe Plan jak zawsze taki sam
-
Spoty Katowice i okolice
Może Cię podwieź Kędzior
-
Spoty Katowice i okolice
Hehe no raczej Oka nie bierze tego na serio :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A pisałem wczoraj do Oka że bardzo się lubicie
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy No dobra nie będę ch..em i przypomnę Mam ksywę ogólnie Buła i w pracy zawołał na mnie jeden koleś Bulczas no i tak wymyśliłem że sobie zmienie tutaj tak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:58_________________________________________________Dzisiaj musimy zostawić Bielsko w tyle :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej
-
Spoty Katowice i okolice
Siema pijoku hehe a tam od razu pijoku :gwizdanie: No dobra początkowy żulu może być
-
Spoty Katowice i okolice
Siema pijoku
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbym miał kasę to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też już mam śniegu po wyżej uszów
-
Spoty Katowice i okolice
Ja zawijam się do łóżka