Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
No i Małysz kurde drugi :gwizdanie: Ale i tak szacun że odzyskał formę
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Miałem okazję poznać kiedyś przypadkowo No muszę popytać z jakiego sklepu brać najlepiej i chyba warte są felgi made in germany i z niemieckim tuv :gwizdanie:
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Dzięki Michał już wiem jakie felgi kupić Tylko ciężko dorwać te od rs4 ;( A warto kupować repliki?
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma zjem wszystko
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też mam spaghetti na obiad [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:16_________________________________________________ Wolałbym ten inny wzór rs4 :gwizdanie: Ten jest ostatecznością i jest go trochę na allegro a na forum to już z trzecie ogłoszenie
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:59_________________________________________________Ja spadam do wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
To tylko nick :gwizdanie: Heh dobry był koleś w tym audi avant co na tym łuku mu siadłeś na d*pie
-
Spoty Katowice i okolice
no to pięknie Was załatwili :gwizdanie: Mam w czterech literach taką elyte :gwizdanie: heheh bo to elyta jest :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:16_________________________________________________ Kędzior już pewnie nawalony
-
Spoty Katowice i okolice
Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy
-
Spoty Katowice i okolice
Diman śpi po imprezie
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że nie pulpitxp
-
Spoty Katowice i okolice
Z oka to Diman zalewa cały czas :polew: Bardzo się lubią chłopaki
-
Spoty Katowice i okolice
Wczoraj na spocie pytaliśmy Maxa jak się przedstawił na spotkaniu z Siemianem na drodze. A on przeciez ma skomplikowany nick. I pewnie mówił Siema jestem Maxito1980
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:51_________________________________________________ A no jest taka mała geneza. Ogólnie to mam ksywę Buła ale w pracy kiedyś ktoś tam wymyślał i zawował Bulczas od Gulczasa z Big Brothera i tak sobie wymyśliłem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No jednak chyba poszedł do szkoły :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:41_________________________________________________ Wczoraj powtarzał kilka razy że już rezygnuje
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem i zrobiłem sobie lifting Gdybyś był wczoraj na SG to byś wiedział bo zalewaliśmy z tego
-
Spoty Katowice i okolice
z rana Miszka co Ci jest biedaku. Trzeba było nie pić tyle to byś się dobrze czuł :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za wczoraj chłopaki choć gościnni to wy nie jesteście Diman z Mironem nas cały czas wyganiali a i Pucek też się nie popisał. Poczekajcie aż przyjedziecie do nas :gwizdanie: Nie piszę tu bo za dużo postów będą mieli
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam panowie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz też jak wiesz że pod maską siedzi gt1749
-
Spoty Katowice i okolice
No nieźle dajesz Kędzior
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
No mogę tylko teraz auto brudne jak cholera i śniegu wszędzie pełno Jeśli to tak przeszkadza to poczekam aż to puści :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Aż się dziwiłem czemu dziś nie zabrałeś piwa do gliwic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Też już jestem. Fajna droga powrotna z gliwic była non stop ponad 200km/h
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też się powoli zbieram