Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
nom przydała by się wiosna i grillowanie :drool: :drool: :drool: Oooooo tak :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
To widzę że Stanley poszedł spać
-
Spoty Katowice i okolice
Zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
No nareszcie Kędzior piwo zaczyna działać [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 00:08_________________________________________________Kiedy masz urodziny Kędzior?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie 7 stron do bielska :gwizdanie: Pomożecie
-
Spoty Katowice i okolice
ni mom ;( :embarrassed: To dymaj do nocnego
-
Spoty Katowice i okolice
Mi się powoli kończy ale zapas jest
-
Spoty Katowice i okolice
To i ja Cię przywitam
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież byłeś już witany dziś :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A co kupujemy w ogóle na Bukowine :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:41_________________________________________________ W czwartki razem z EŁU
-
Spoty Katowice i okolice
Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko jestem za Tylko niech się cieplej zrobi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Daleko nie mamy do siebie więc można cześciej wyskoczyć na jakieś piwko
-
Spoty Katowice i okolice
Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić tak to już jest z babami :polew: No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie no żebyś się nieprzeliczył hehe zobacz na Stanleya mieszka z Basią i zobacz jak go krótko trzyma nawet się chłopak piwka niemoże napić To wyjdę na dwór i będę mógł :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A właśnie że będę pił
-
Spoty Katowice i okolice
Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić tak to już jest z babami :polew: No niestety już nie mogę się doczekać jak będziemy mieszkać razem bo będę mógł pić ile wlezie
-
Spoty Katowice i okolice
Musiałem odwieź moją do domu i nie mogłem pić
-
Spoty Katowice i okolice
Zapraszamy
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem spamerzy i otwieram piwko [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:18_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
Basia :bicz3: hehe Stanley koszulkę możesz napisać żeby posłał na mój adres będzie taniej bo ja i Rafał też zamówiliśmy tylko czarna jeszcze Basi zamówię koszulkę i zrobimy jak piszesz -> na jeden adres, Bulczas płaci Za przesyłkę mogę zapłacić
-
Spoty Katowice i okolice
:disgust: dzięki chłopaki chodź z nami przecież nie będziemy chu**jami i zabierzemy Cie ze sobą Przeciez jesteś organizatorem i sponsorem wycieczki ta :> hehe Stanley idz do tej biedronki bo obiecałeś mi fotę blodni i nici jak do tej pory Do żabki chyba
-
Spoty Katowice i okolice
jak panna młoda to pewnie już swojego gacha ma jak chcę iść z tobą do queens to ty niechcesz więc co się czepiasz :gwizdanie: pozatym wiesz poznał bym jaką zakochał się (bo ja to przecież uczuciowy jestem) i mało bym na forum wchodził na spoty też nie za każdym razem przyjeżdżał albo przyjeżdżał bym z nią noi musiał bym się kontrolować, napewno byś tego chciał Stanley? Dla Ciebie to by rzuciła tamtego tak jak Wiola :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:19_________________________________________________ To myślę że dziś damy radę
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 21:16_________________________________________________ Przywieziesz po piwku dla każdego i będzie git
-
Spoty Katowice i okolice
To Kędzior i Stanley na dziś mają bana
-
Spoty Katowice i okolice
Dać Ci poduszkę do wypłakania
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tam zawsze miałem do niego szacun :gwizdanie: