Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Postaram się też nie zapomnieć
-
Spoty Katowice i okolice
To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli Może też tak mam :gwizdanie: Bo jestem taki słaby że masakra
-
Spoty Katowice i okolice
To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:06_________________________________________________Keżor co z tymi felami dzwoniłeś do gościa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spamerzy. Ale się hujo..wo czuję ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam oko auto
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ty jutro będziesz leżał po ringami a ja będę zapier*alał :gwizdanie: Chciałeś napisać opierdal.ł :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Zmienisz zdanie jak przyjedziesz :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
hehe juz nadrobiłem Pucek świnio oddaj tego grilla Trzeba mu wytłumaczyć jak przyjedzie do nas- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:00_________________________________________________czytaj Kędzior- Spoty Katowice i okolice
Ja spadam będę wieczorem- Spoty Katowice i okolice
Tak to na pewno był podtlenek azotu- Spoty Katowice i okolice
TDi to jest to [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ Max- Spoty Katowice i okolice
Dostałem Keżor PW No z tym się zgodzę ale sam wiesz jak jest- Spoty Katowice i okolice
chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł grill z eski mnie nie interesuje, auto ma być niczym nie wyróżniającym się poliftem żeby takich buców w klekotach jak Ty łykać na każdym biegu Nie wypowiadam się już na ten temat. Bawisz się w daidsa212 :polew:- Spoty Katowice i okolice
Furka pirwsza klasa- Spoty Katowice i okolice
chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł- Spoty Katowice i okolice
Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball:- Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/item925294174_felgi_17_cali_s4_a4_a6_a8_5x112_look.html z czestochowy Stanley- Spoty Katowice i okolice
nic, nie piłem dużo, 5 kieliszków chyba, ogólnie nie miałem dnia To rzeczywiście mało Chyba chory jesteś :gwizdanie: własnie obserwuje takie na allegro z oponami, cena 1400-1600zł ale oponz raczej do wymiany mi się takie podobają, ewentualnie chciałbym avusy. Mi Avusy jakoś się nie podobają choć do B5 pasują jak ulał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
średnie, polecasz mu takie żeby nie miał lepszych od Ciebie? On nie chce gleby ani nic i takie ori felgi najlepiej pausują do jego auta moim zdaniem. Ja i tak będę miał najgorsze bo ten mój doradca ma zjebany gust :polew: doradca czyli dziewczyna ja jakoś dziwnie się w ten weekend czuję...sam nie wiem co jest grane :gwizdanie: Dziewczyna nie ma gustu do takich rzeczy tylko do torebek, sukienek itp- Spoty Katowice i okolice
średnie, polecasz mu takie żeby nie miał lepszych od Ciebie? On nie chce gleby ani nic i takie ori felgi najlepiej pausują do jego auta moim zdaniem. Ja i tak będę miał najgorsze bo ten mój doradca ma zjebany gust :polew:- Spoty Katowice i okolice
Stanley coś dla Ciebie i w fajnej cenie http://moto.allegro.pl/item929779353_felgi_17_5x112_audi.html[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 14:33_________________________________________________ nic, nie piłem dużo, 5 kieliszków chyba, ogólnie nie miałem dnia To rzeczywiście mało Chyba chory jesteś :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Co tam pijoku- Spoty Katowice i okolice
Oponki wyglądają Ok za stówke brałbym bez zastonowienia Ogólnie na fele z oponami chcę przeznaczyć ok 2 tys. Tylko kaskę będę mial pod koniec marca/ początek kwietnia bo czekam na przelew. A ile chce koleś za te prosiaki?? Można by pojechać je przymierzyć?? - Spoty Katowice i okolice