Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Postaram się też nie zapomnieć
  2. To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy ja poszedłem po L4 dzisiaj bo mam tyle nauki w tym tyg że urlopu mi szkoda brać, i co się okazało lekarka mi powiedziała że jestem mocno przeziębiony i muszę brać leki bo mogę dostać zapalenia oskrzeli Może też tak mam :gwizdanie: Bo jestem taki słaby że masakra
  3. To luzik że koszulki już jadą. Daj spokój jakaś choroba mnie dopadła i nie wiem czy jutro pójdę do pracy [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:06_________________________________________________Keżor co z tymi felami dzwoniłeś do gościa :gwizdanie:
  4. spamerzy. Ale się hujo..wo czuję ;(
  5. Jak tam oko auto
  6. Ty jutro będziesz leżał po ringami a ja będę zapier*alał :gwizdanie: Chciałeś napisać opierdal.ł :gwizdanie:
  7. Zmienisz zdanie jak przyjedziesz :gwizdanie:
  8. hehe juz nadrobiłem Pucek świnio oddaj tego grilla Trzeba mu wytłumaczyć jak przyjedzie do nas
  9. [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:00_________________________________________________czytaj Kędzior
  10. Ja spadam będę wieczorem
  11. Tak to na pewno był podtlenek azotu
  12. TDi to jest to [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 16:13_________________________________________________ Max
  13. Dostałem Keżor PW No z tym się zgodzę ale sam wiesz jak jest
  14. chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł grill z eski mnie nie interesuje, auto ma być niczym nie wyróżniającym się poliftem żeby takich buców w klekotach jak Ty łykać na każdym biegu Nie wypowiadam się już na ten temat. Bawisz się w daidsa212 :polew:
  15. Furka pirwsza klasa
  16. chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł
  17. Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball:
  18. http://moto.allegro.pl/item925294174_felgi_17_cali_s4_a4_a6_a8_5x112_look.html z czestochowy Stanley
  19. nic, nie piłem dużo, 5 kieliszków chyba, ogólnie nie miałem dnia To rzeczywiście mało Chyba chory jesteś :gwizdanie: własnie obserwuje takie na allegro z oponami, cena 1400-1600zł ale oponz raczej do wymiany mi się takie podobają, ewentualnie chciałbym avusy. Mi Avusy jakoś się nie podobają choć do B5 pasują jak ulał :gwizdanie:
  20. średnie, polecasz mu takie żeby nie miał lepszych od Ciebie? On nie chce gleby ani nic i takie ori felgi najlepiej pausują do jego auta moim zdaniem. Ja i tak będę miał najgorsze bo ten mój doradca ma zjebany gust :polew: doradca czyli dziewczyna ja jakoś dziwnie się w ten weekend czuję...sam nie wiem co jest grane :gwizdanie: Dziewczyna nie ma gustu do takich rzeczy tylko do torebek, sukienek itp
  21. średnie, polecasz mu takie żeby nie miał lepszych od Ciebie? On nie chce gleby ani nic i takie ori felgi najlepiej pausują do jego auta moim zdaniem. Ja i tak będę miał najgorsze bo ten mój doradca ma zjebany gust :polew:
  22. Stanley coś dla Ciebie i w fajnej cenie http://moto.allegro.pl/item929779353_felgi_17_5x112_audi.html[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 14:33_________________________________________________ nic, nie piłem dużo, 5 kieliszków chyba, ogólnie nie miałem dnia To rzeczywiście mało Chyba chory jesteś :gwizdanie:
  23. Co tam pijoku
  24. Oponki wyglądają Ok za stówke brałbym bez zastonowienia Ogólnie na fele z oponami chcę przeznaczyć ok 2 tys. Tylko kaskę będę mial pod koniec marca/ początek kwietnia bo czekam na przelew. A ile chce koleś za te prosiaki?? Można by pojechać je przymierzyć??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.