Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Tzn jakiś felunek na lato ogólnie bo tamten sprzedałem i nie mam żadnego. Gość mi nie chce przytrzymać tych felg co byłem wczoraj oglądać - mówi jak sie nie sprzedadzą to będą, czyli pewnie jak będę miał kasę to ich nie będzie ;( Dzięki za głoś
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/styczen_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_zgloszenia-t115921.15.html Pomożecie brakuje jeden głos [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 13:53_________________________________________________ mnie już korci No pogoda jest obiecująca i prognozy nawet też. A ja muszę kupić jakieś kapcie szybko
  3. z rana Jaką piękną mamy pogodę Kto już zmienił na letnie
  4. ja też się powoli zwijam
  5. Błędy zczytywałem ale nic więcej zrobić nie umie
  6. może filtr zalewa :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:12_________________________________________________powietrza Powiem mu żeby zobaczył jak mu zgaśnie żeby zobaczył filtr powietrza
  7. Tak pytam bo starszemu w seacie cordobie 1,6 dziwnie gasnie auto jak jest mokro na dworze. Świece kable wymienieno inne pierdółki też i dalej tak samo :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:10_________________________________________________Ktoś ma jakiś pomysł :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:10_________________________________________________Aha auto gaśnie jak się zagrzeje, na zimnym wszystko ok jest
  8. Zna ktoś może jakiegoś fachowca od benzyny??
  9. gdzie sens , gdzie logika ważne , żeby miał wszystko co jest w rowerze potrzebne i był naoliwiony :gwizdanie: reszta zależy od nóg to sobie kup dacie... gdzie sens kupować audi... - tylko do daci dobry olej lej daj mi dacie co ma 200 kuni i biore z miejsca Ja poproszę Lancie Deltę
  10. To już spoko Na pewno wygodne Rower bardziej pomodzony niż auto :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:58_________________________________________________ Myślę że bardziej będzie pasowało do Twojego trójkołowca
  11. 300zl pojeb..lo ich Dołożę trochę i mam 216-stki [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Żeby było wygodne i tanie [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:55_________________________________________________Tak jak moje kubły w A4
  12. A jakie to jest :gwizdanie:
  13. Po takiej chlapie :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie: nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro Ja też poproszę jakieś siodło fajne bo moje jest mega h*j..we
  14. Po takiej chlapie :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:
  15. To kiedy jedziesz po auto
  16. Ja się kiepsko czuje a do tego nie spałem po nocce i zaraz padnę chyba do wyra :gwizdanie:
  17. Wam się coś w głowach porobiło
  18. Jest jedno wyjście Poczekaj do 6 marca
  19. To uderzaj na miasto
  20. Widzę że Keżora nosi jakoś na picie
  21. Dobrze kombinujesz :gwizdanie:
  22. Nie kupiłem jeszcze :gwizdanie: Zbieram fundusze
  23. Żadne z tych co myślisz. Pewnie nie takie lekkie jak ultralegera ale na pewno lżejsze niż inne Takie wzory jak mi się podobają w 18-stce kosztują majątek niestety, a wole pomodzić w silniku
  24. Siema Keżor rozmiar standardowy 17 cali i opona 225/45 :gwizdanie: A jakie lekkie były

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.