Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Tzn jakiś felunek na lato ogólnie bo tamten sprzedałem i nie mam żadnego. Gość mi nie chce przytrzymać tych felg co byłem wczoraj oglądać - mówi jak sie nie sprzedadzą to będą, czyli pewnie jak będę miał kasę to ich nie będzie ;( Dzięki za głoś
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/styczen_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_zgloszenia-t115921.15.html Pomożecie brakuje jeden głos [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 13:53_________________________________________________ mnie już korci No pogoda jest obiecująca i prognozy nawet też. A ja muszę kupić jakieś kapcie szybko
-
Spoty Katowice i okolice
z rana Jaką piękną mamy pogodę Kto już zmienił na letnie
-
Spoty Katowice i okolice
ja też się powoli zwijam
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Błędy zczytywałem ale nic więcej zrobić nie umie- Spoty Katowice i okolice
może filtr zalewa :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:12_________________________________________________powietrza Powiem mu żeby zobaczył jak mu zgaśnie żeby zobaczył filtr powietrza- Spoty Katowice i okolice
Tak pytam bo starszemu w seacie cordobie 1,6 dziwnie gasnie auto jak jest mokro na dworze. Świece kable wymienieno inne pierdółki też i dalej tak samo :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:10_________________________________________________Ktoś ma jakiś pomysł :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 23:10_________________________________________________Aha auto gaśnie jak się zagrzeje, na zimnym wszystko ok jest- Spoty Katowice i okolice
Zna ktoś może jakiegoś fachowca od benzyny??- Spoty Katowice i okolice
gdzie sens , gdzie logika ważne , żeby miał wszystko co jest w rowerze potrzebne i był naoliwiony :gwizdanie: reszta zależy od nóg to sobie kup dacie... gdzie sens kupować audi... - tylko do daci dobry olej lej daj mi dacie co ma 200 kuni i biore z miejsca Ja poproszę Lancie Deltę- Spoty Katowice i okolice
To już spoko Na pewno wygodne Rower bardziej pomodzony niż auto :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:58_________________________________________________ Myślę że bardziej będzie pasowało do Twojego trójkołowca- Spoty Katowice i okolice
300zl pojeb..lo ich Dołożę trochę i mam 216-stki [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Żeby było wygodne i tanie [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 22:55_________________________________________________Tak jak moje kubły w A4- Spoty Katowice i okolice
A jakie to jest :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Po takiej chlapie :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie: nosiło mnie nie mogłem wytrzymać.. chlapa chlapą ale dałem radę pewnie wychaczyłeś siodełko z recaro Ja też poproszę jakieś siodło fajne bo moje jest mega h*j..we- Spoty Katowice i okolice
Po takiej chlapie :wallbash: Rozumie po śniegu ale po takim czymś się dupiato jeździ :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To kiedy jedziesz po auto- Spoty Katowice i okolice
Ja się kiepsko czuje a do tego nie spałem po nocce i zaraz padnę chyba do wyra :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Wam się coś w głowach porobiło- Spoty Katowice i okolice
Jest jedno wyjście Poczekaj do 6 marca- Spoty Katowice i okolice
To uderzaj na miasto- Spoty Katowice i okolice
Widzę że Keżora nosi jakoś na picie- Spoty Katowice i okolice
Dobrze kombinujesz :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Nie kupiłem jeszcze :gwizdanie: Zbieram fundusze- Spoty Katowice i okolice
Żadne z tych co myślisz. Pewnie nie takie lekkie jak ultralegera ale na pewno lżejsze niż inne Takie wzory jak mi się podobają w 18-stce kosztują majątek niestety, a wole pomodzić w silniku- Spoty Katowice i okolice
Siema Keżor rozmiar standardowy 17 cali i opona 225/45 :gwizdanie: A jakie lekkie były - Spoty Katowice i okolice