Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley do pracy dziś idzie
-
Spoty Katowice i okolice
8 godzin w pracy to za dużo a co dopiero powyżej tego
-
Spoty Katowice i okolice
Pracowałem kiedyś po 14 godzin
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy chyba trzeba powoli się zbierać spać Ja dziś nie śpię pier...le Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie nooo doooobra, nie to nie, prosił się nie będę, ale też się nie pogniewam jak wyślesz mi linka na gg ja też się zastanawiałem czy iść spać, ale po południu mam pełny dom gości - bracik ma 18-stkę będę znów pił Coś tam pstryknę pewnie Tylko się nie upij jak zwykle :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 06:40_________________________________________________ Teraz my im narobimy trochę spamu do czytania
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: szczerze? przeczytałem dwie ostatnie strony, to mi wystarczy chyba trzeba powoli się zbierać spać Ja dziś nie śpię pier...le Ok 10 i tak jadę przymierzyć felgi Uprzedzam pytanie nie pokażę jakie
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek nie czytaj tego spamu bo nie warto A tak w ogóle to
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra ja spadam do roboty Narka
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=VqHUgECuvqs&feature=related A to coś dla nas na wyjazd do bukowiny
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=plLgoV5QLGY macie hit
-
Spoty Katowice i okolice
Baba plus dziura w płocie = seks z babą przez dziurę
-
Spoty Katowice i okolice
Pomyślimy
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze jedna nocka i weekend Spadam spać. Kędzior daj znać czy jedziemy po furę :gwizdanie: Tylko nie o 12
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas współczucia Stanley to może się napijemy zdrowie za Rafała? no to bęc, ja mam tyskie no to gibam do lodówy po żubera Może dziś będzie trochę luzu to jakieś piwko walniemy z kumplami alkohol szkodzi lepiej niepij :gwizdanie: :polew: Ty o tym coś wiesz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Może dziś będzie trochę luzu to jakieś piwko walniemy z kumplami
-
Spoty Katowice i okolice
hehe no co źle było ? :naughty: Gdyby było źle to bym nie proponował ponownie kurde no poszedłbym ale kurde jutro do pracy trzeba, a wiem że jak poleze na imprezę to jutro niema mowy żebym do roboty dotarł hehe :gwizdanie: A kto mówi o dzisiejszym dniu. Ja zaraz do roboty się zwijam. Także narazie panowie
-
Spoty Katowice i okolice
hehe no co źle było ? :naughty: Gdyby było źle to bym nie proponował ponownie
-
Spoty Katowice i okolice
Znowu stacja BP :polew:
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
Niestety nie występują. Są ale w większych rozmiarach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja też nie... Co innego mówiłeś kiedyś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor ja mam jakieś wyjmaki do radia ale nie wiem czy podejdą do chorusa :gwizdanie: Takie dwa kluczyki mam
-
Spoty Katowice i okolice
I tym sposobem Pucek nie poszedł spać tylko wsiadł w swoje lansiarskie APU i pojechał wyrywać lachony Ale niestety jak to zawsze bywa nie miał szczęścia i zamknął się w pokoju. Co robił w pokoju to już nikt nie wiem :polew: Taka historyjka na dobranoc
-
Spoty Katowice i okolice
To nawet dobrze że forum nie działało bo nie muszę czytać tych wypocin
-
[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL
Jeździłem na tych oponkach jak miały 5mm bieżnika i trzymały się drogi bardzo dobrze na mokrej jak i suchej drodze Teraz też będę je kupował
-
Spoty Katowice i okolice
Co tu taka pustka się zrobiła :gwizdanie:
-
[ALL B7] Posiadam 18' felgi i co teraz ..?
Opona 225/40 lub 235/40 będzie ok Ile chcesz za te felgi jak coś. Bedę jutro w jastrzebiu to mógłbym podjechać zobaczyć. Daj znać na PW