Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie: Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie: nom ja mam tą płytkę od Krola-Dimana Luzik. Zbieram się powoli do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba było mówić wcześniej bo mam ją na chacie :gwizdanie: Teraz jakoś mi się przypomniało. To weź na spota a jak nie to jakoś podjadę po nią w tygodniu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Weźmie mi ktoś ETKĘ dzisiaj :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a jednak pracusiu Już sam nie wiem co robić :wallbash: idź do roboty bo jak na L4 pójdziesz to zabiorą ci z wypłaty i będzie mniej na rezanie I tak zrobię :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:54_________________________________________________ O k**wa poległem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a jednak pracusiu Już sam nie wiem co robić :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja idę chyba do roboty wcześniej i wyjdę wcześniej to będę tak koło 20 na spocie. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma lekko Ja myłem ostatnio i jest już cała brudna
-
[ALL B7] Jakie opony?? 3 propozycje
Przy feldze 7 cali możesz założyć węższą oponę np 215/50 i powinno być ok poza przekłamaniem na liczniku :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
za dużo klikania.. w tym czasie możesz 12 postów napisać aha czyli pewnie każdego z osobna trzeba sprawdzić? nie... jak masz spoty katowickie to klikasz na ilość odpowiedzi (liczbę)... byłe już to kiedyś napisane koło 70 strony chyba A takie buty
-
Spoty Katowice i okolice
Jest nie otworzyłem strony :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a gdzie takie coś się sprawdza? Ja też nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież ten link mam z naszego wątku... :wallbash: :wallbash: Spoko bez nerwów [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:33_________________________________________________ Kędzior jesteś poza zasiegiem
-
Spoty Katowice i okolice
Wczoraj liczyłem przed 1000 teraz to już nie ważne
-
Spoty Katowice i okolice
I widać że Krolu nie czytał spamu. [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:29_________________________________________________ standard i znowu zaczynasz stronę pier**le nie piszę już nic
-
Spoty Katowice i okolice
Trochę szkoda mi premii a pewnie mi podpierdolą sk***ysyny
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:Kędzior No właśnie się zastanawiam czy iść na l4
-
Spoty Katowice i okolice
Ciężko będzie sprzedać letnie 15" Nie ma co przesadzać z ceną. Najlepiej wystaw osobno felgi i osobno opony
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nic nie piłem wczoraj to jest najlepsze A było by kilka stron więcej tylko wykasowaliśmy trochę postów Ja nawet nie mam letnich kapci
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież już są dodatnie temperatury i sam bym chętnie wrzucił jakieś letnie kapcie
-
[ALL] 225 na feldze 7 calowej?
Komplet 17-stek można czasami znaleźć za cenę 16-stek więc szukaj okazji na allegro Niebezpieczna to za dużo powiedziane ale na pewno auto się gorzej prowadzi niż nawet na 205/55 teoretycznie węższej oponie oraz są przekłamania na liczniku.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie śpię Nie zdziwię się jak Keżor przyjedzie już na 17"
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
Jeździłem na tych oponkach w poprzednim aucie tyle że rozmiar 205/45 r16 i byłem bardzo zadowolony. Ogólnie gumy Bridgstone są b.dobre Oczywiście letnie bo zimówki nie wypadają najlepiej :gwizdanie:
-
[ALL] 225 na feldze 7 calowej?
Miałem przez jakiś czas też takie gumy na feldze 7 calowej. Jest to bardzo duży balon i pewnie dlatego masz wrażenie że nosi autem na zakrętach. Może pomyślisz na 17 calową felgą 8 cali szeroko i oponka 225/45 będzie idealnie siedzieć
-
Spoty Katowice i okolice
Nie bo ja
-
Spoty Katowice i okolice
To gaszę światło narazie