Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Zbieram się powoli bo muszę auto odśnieżyć
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze że można pożartować
-
Spoty Katowice i okolice
:bicz3: :bicz3: :bicz3: nawet się nieprzyznawaj :gwizdanie: Spoko jak coś to nic nie wiesz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym niewytrzymał żeby się nie napić kilku piwek :gwizdanie: ok to na 20 będę gotowy Odkąd nie jestem sam to co raz mniej piję :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nieprzesadzaj :gwizdanie: Powiedziałem że jadę furą to nie będę kombinował zobaczysz wrócimy na piechotę :gwizdanie: to o której się ugadujemy? Nie ma opcji hehe No tak na 20 bo moja będzie gotowa po 20
-
Spoty Katowice i okolice
nieprzesadzaj :gwizdanie: Powiedziałem że jadę furą to nie będę kombinował
-
Spoty Katowice i okolice
No pewnie że Cię zgarnę szkoda że jedziesz furą ale najwyżej odbierzesz sobie ją jutro I tak się nie będę mógł wygłupiać to co mi to zależy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No pewnie że Cię zgarnę
-
Spoty Katowice i okolice
bus czy fura? może się zgadamy i razem skoczymy bo ja ni h*j niewiem gdzie to jest :gwizdanie: Chyba fura bo jadę z żandarmem :gwizdanie: Stanley ma iść wcześniej go Garażu i zobaczyć czy są miejsca
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa śnieg pada
-
Spoty Katowice i okolice
To coś dla Maxa
-
Spoty Katowice i okolice
YYyy pomyliło mi się to miało być na odwrót :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak pojadę sam to jadę autem, jak z żandarmem to jadę busem [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:34_________________________________________________YYyy pomyliło mi się to miało być na odwrót :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jak chcesz mogę podjechać po Ciebie :gwizdanie:no to jedziesz [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:31_________________________________________________ Koło centrum :gwizdanie: Jakoś nie chce mi się pić
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek nawet przyjdę po Ciebie bo mi się nudzi
-
Spoty Katowice i okolice
eee i co niebędziesz pił?? ;( Napój o smaku bananowym
-
Spoty Katowice i okolice
Lepiej Zagłębie potem śląsk
-
Spoty Katowice i okolice
I przez to jesteś prezesem [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 17:11_________________________________________________A Kędzior nie żartowałem naprawdę jadę autem
-
Spoty Katowice i okolice
No niestety już taki na styl dresiarzy
-
Spoty Katowice i okolice
ale przyznaj Pucek że ich występ ci się spodobał :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________ Prześlij mi numer konta Jakoś mi się nie śpieszyło na występ gołych palantów :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________Poza tym my mamy dziś imprezę nikt na tych gołych gejów nie musiał patrzeć :gwizdanie: po prostu...odwiedzamy Was, jedziemy taki kawał na wspólne balowanie a Wy walicie w jajo... szkoda gadać...bawcie się dzisiaj po swojemu i sami Ciekawe czemu nie mogliście poczekać i iść dziś bo było wiadomo że od nas nikomu prawie piątek nie pasował :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 16:52_________________________________________________Kędzior jaka to była ta nutka Miami Beach bo chce nagrać płytę do auta
-
Spoty Katowice i okolice
Prześlij mi numer konta Jakoś mi się nie śpieszyło na występ gołych palantów :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________Poza tym my mamy dziś imprezę
-
Spoty Katowice i okolice
I dymać po nie na następny dzień :gwizdanie: Stolik by się jakiś przydał tylko pewnie nieźle kasują za rezerwacje
-
Spoty Katowice i okolice
heeh Keżor jedziesz autem :gwizdanie: tak , ale narazie jeszcze bym sie bał :> To szyukuje się impra bezalkoholowa bo ja też mam zamiar jechać autem.
-
Spoty Katowice i okolice
heeh Keżor jedziesz autem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
O 20 pod klubem :gwizdanie: