Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. to po co ci auto?? :shocked: Żeby nim jeździć :gwizdanie:
  2. Może nie wyglądają jakoś kozacko ale nie po to mi auto. Są mocne i jak mi się uda kupić te ultraleggery to jedna taka felga waży tylko ok 7kg
  3. To dobrze bo u mnie będą ultraleggery
  4. Co k**wa OZ fajne Jak ja pokazywałem to były hujowe i nikomu się nie podobały
  5. Ja bym poszedł w sumie
  6. Hmm są takie proste i moim zdaniem do takiego auta jak ma Stanley pasują. Bo już do Keżora albo Ciebie już by nie pasowały :gwizdanie:
  7. Z tego co widziałem to gość miał oponki Nexena więc spoko i po 7mm nexen? co to za firma? Bardzo dobra firma więc nie pękaj. Miałem przyjemność jeździć na nich i spisywały się jak te z górnej półki. Ciche i ładnie trzymały a Kędzior może potwierdzić jak testuję, mam taki jeden fajny zakręt [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46649.0 ten kolega je ma
  8. ciekawe jak będą wyglądały w b5 Bez problemu można zobaczyć fotki tych kółek na b5 Wam też tak zamula forum bo mi masakrycznie
  9. Z tego co widziałem to gość miał oponki Nexena więc spoko i po 7mm
  10. :polew:
  11. opłaca się I blisko żeby pdjechać
  12. Jestem ponownie Stanley coś dla Ciebie http://moto.allegro.pl/item950792922_oryginalne_felgi_do_audi.html
  13. Keżor jak byś zobaczył jak wysiadła i "szła" do domu :polew: :polew: Nom dokładnie :polew: Ciekawe czy ją coś boli :gwizdanie:Ja spadam panowie do późńiej
  14. kiedyś tobie też zrobie jakieś zdjęcia zemsta bedzie słodka a bukowina za niedługo Mnie też
  15. A tak się baliście zdjęć
  16. Tak jak obiecałem Kędzior w roli głównej
  17. niewiem czy to dobry pomysł :gwizdanie: Ty będziesz jako pirwszy w akcji
  18. Za późno decyzja zapadła
  19. Hehe to zgrywam na kompa i dodaje bo nie widzę sprzeciwu :gwizdanie:
  20. do Ciebie mi troszka brakuje :gwizdanie: Kędzior dosłownie zamiata parkiet [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:26_________________________________________________Zapodać foty z imprezy
  21. Co z was takie ranne ptaszki :gwizdanie:
  22. Ćwicz do karaoke Dobrej nocy
  23. Dzięki za imprezkę Było spoko i te kubły :gwizdanie:
  24. Mam GPS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.