Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Kędzior wstawaj potrzebujemy Cię :naughty:
  2. to wpadaj jak masz na rano ja przecież tak robię, bo też nie mam innej możliwości No tylko moja mi nie pozwala :polew: Narka Kędzior
  3. Ja w gliwicach nie byłem tylko w Knurowie. Niestety gdyby nie zmiany to pewnie bym cześciej odwiedział gliwice :gwizdanie:
  4. nom to co K.O ? :polew: Pucek przyjeżdzaj co ci na paliwo szkoda? jak Ty będziesz pił to ja będę powoli zjeżdżał w dół :gwizdanie: ty zboczeńcu co ty mi chcesz zrobić muhehehe a jak będę w bagażniku to będzie taniej? hehehe W bagażniku 5 razy tyle jeszcze To Cie Pucek pojechał :polew:
  5. Kędzior dla Ciebie Lech free bo będzie potrójna opłata paliwowa :polew:
  6. Miałem okazję jeździć na tych oponkach i nie miałem zastrzeżeń. Nie kupuj jakiś chińskich wynalazków tylko. Polecam również Bridgistone Potenza RE 050A
  7. to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam uroki zimy - tak musi być Niech mrozi trochę tego robactwa może będzie mniej :gwizdanie:
  8. Krolu umyj furę i jedź na długie zakupy gdzieś na podziemny grzany parking i będzie git
  9. Na pewno się jakaś znajdzie :naughty:
  10. :polew: musze wyczuć dobry moment
  11. Zboczuchy Kędzior znajdź se wreszcie panienkę Stanley liczymy jutro na Ciebie z tą ropą że zagadasz
  12. A jakos tak przelałem kasę za normalną wysyłkę bo nie zauważyłem grupowej wysyłki :gwizdanie:
  13. Bierz ori tylko poszukaj w lepszej cenie i z dekielkami
  14. ja miałem wymieniać ale jakoś czasu nie było. Wczoraj lekkie problemy były ale jakoś zapalił :gwizdanie:
  15. Schodzą się pijoki powoli
  16. A miałem kupować e46 Diman
  17. z rana
  18. a ja nocki, na dodatek wiem że kończy mi się akumulator :gwizdanie: Też mam teraz nocki Ale raczej wjadę na halę więc nie będzie problemu z zapaleniem :gwizdanie:
  19. Nom trzeba poczekać na jakieś cieplejsze dni bo normalnie jest porażka A tu cały tydzień taki ma być ;(
  20. A czemu dopiero na 666 stronę
  21. Każdy piję co lub
  22. Mogę wpaść Stanely na Tequile z cynamonem i pomarańczą hmmm a może lepiej sól+ cytryna Też zawsze tak piłem ale kiedyś w barze spróbowałem kombinacji cynamon plus pomarańcza i przynajmniej mi lepiej smakuje
  23. Mogę wpaść Stanely na Tequile z cynamonem i pomarańczą
  24. Witam Ale ciepło na dworze
  25. Witam panowie Gwint już jest tak jakby sprzedany chyba że kupiec się rozmyśli :gwizdanie: Dziś mi doszły sprężyny i muszę działać. Gdyby nie taki h*j...y dojazd do pracy to nie jest zle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.