Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Pijoki
  2. 2015... :gwizdanie: No tak, tak... Predzej chyba przejdzie do Yaris Club.eu
  3. 2015... :gwizdanie:
  4. Miszka kiedy B6 AWX Q
  5. to po lewej jest zjebane, to po prawej ujdzie :gwizdanie: Z lewej damskie a z prawej gejowskie
  6. ściemniacz :gwizdanie: też spadam Ładne
  7. Ja też zmykam w kimono :gwizdanie:
  8. Miszka, podobno masz jakieś 10 koła PLN do przepicia
  9. nie lubię takich sportów Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało podobno to już polak :gwizdanie: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata Wszędzie tak na świecie jest... U innych przynajmniej to daje efekty :gwizdanie:
  10. No każdy dostał baty oprócz Khalidova
  11. nie lubię takich sportów Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało podobno to już polak :gwizdanie: no polak. Do polskich piłkarzy znowu ma dołączyć jakiś obcokrajowiec :gwizdanie: Smuda chce z Polski zrobić resztę świata
  12. nie lubię takich sportów Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało Ten kolo dorby chyba jest w tym temacie... No jest niezły i walczy bardzo efektownie
  13. Nie oglądałem bo pracuję... Nie masz plazmy w pracy
  14. nie lubię takich sportów Też ogólnie nie lubię boksu itp ale jak zobaczyłem jak ten gość ( Mamed Khalidov) walczy to jakoś mnie to zainteresowało
  15. Oglądali KSW jak Mamed załatwił cwaniaka z Ameryki
  16. Ja gram z kumplami jak zawsze w niedziele. Stan chyba odpuści jutro ale może zorganizujemy coś w tygodniu? Ma być cieplej. Ja rozejrzę się za wolnym terminem i wtedy będziemy działać. Piwko jakieś... :gwizdanie: No jeśli po południu to nie ma problemu
  17. To jak gra ktoś jutro. Jak tak to dajcie jakiś adres :gwizdanie:
  18. sprzedajesz auto że sprzedajesz tajle :gwizdanie:
  19. Widzę że temat rezania Cię wciągnął
  20. [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:43_________________________________________________ ładne ja bym Ci proponował jednak kupić 16" dużo wygodniejsza jazda, mniejsze koszta itp Na 16" to się w zimę lata. Choć nie powiem zapirdala się fajnie ale wyglądu nie ma :gwizdanie:
  21. Zderzak ze spryskami chętnie przygarnę
  22. Mój wzór Za te 700 można by się pokuśić :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.