Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Na vimeo albo youtoube :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają I przywożą skrzynkę browarów na spota [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ o karwa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
To chyba poleci kilka stron
-
Spoty Katowice i okolice
Co wy się bawicie w fajfuna że 50 postów w jednym piszecie
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich8605 miron78 - 8559 Kędzior zaraz bedziesz nowicjuszem jak Miron wejdzie na neta [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________albo wymyśl już sobie nowy nick :polew: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mleka bys sie napil to się mówi: "mleka sie chyć" grozisz mi? Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________ mleka bys sie napil Czasami pije z malibu się nie liczy Malibu? Jak baba! Ja tam wybierma mleko! Nie lubię malibu
-
Spoty Katowice i okolice
mleka bys sie napil Czasami pije ja yhym Ale ewidentnie wolę piwo [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________ mleka bys sie napil Shrek bez mleka jest wielki
-
Spoty Katowice i okolice
mleka bys sie napil Czasami pije
-
Spoty Katowice i okolice
No to psssyt
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba pompować to jest podobno przebrany Walduś z "Kiepskich" :gwizdanie: podobny :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Koks to dopiero w weekend! a ja idę pierwszy raz w obecnej robocie, w sobotę do roboty , no bo wczoraj sobie zrobiłem wolne [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________ Koks to dopiero w weekend! Gdzie będziecie sobie wbijać w podbrzusze Trzeba jakoś na mody zarobić
-
Spoty Katowice i okolice
Koks to dopiero w weekend! Gdzie będziecie sobie wbijać
-
Spoty Katowice i okolice
Ale jedziecie z koksem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też Nie wiem jak ty ale ja się odchudzam :gwizdanie: Ja nie przepadam po prostu za pączkami :gwizdanie: Rozumiem.... słodycz tylko naturalna
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też Nie wiem jak ty ale ja się odchudzam :gwizdanie: Ja nie przepadam po prostu za pączkami :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie zjadłem dziś ani jednego pączka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Trza się zbierać do wyrka- [ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Po prostu umyte i tak sie światło odbiło- Spoty Katowice i okolice
kupiłeś żarówki :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No trzym się- Spoty Katowice i okolice
Ładnie jedziesz po bandzie- Spoty Katowice i okolice
W piekarniku rozklejałeś ? Nie opalarka No to nieźle sobie poradziłeś, a co będziesz z nimi robić? Uszczelniać silikonem bo parują czy jakieś mody? :> Oczywiście że mody [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________- Spoty Katowice i okolice
W piekarniku rozklejałeś ? Nie opalarka- [ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
Nie pierwsze moje lampy. Silikon daję radę - Spoty Katowice i okolice