Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Na vimeo albo youtoube :gwizdanie:
  2. jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają I przywożą skrzynkę browarów na spota [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ o karwa :polew:
  3. To chyba poleci kilka stron
  4. Co wy się bawicie w fajfuna że 50 postów w jednym piszecie
  5. :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:56_________________________________________________jeszcze troche i przegonie Mirona w ilosci postow on na gliwickich a ja na katowickich8605 miron78 - 8559 Kędzior zaraz bedziesz nowicjuszem jak Miron wejdzie na neta [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________albo wymyśl już sobie nowy nick :polew: [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________Propozycja nowego nicku - KPM - Kedzior pogromca Mirona :polew:
  6. mleka bys sie napil to się mówi: "mleka sie chyć" grozisz mi? Lubisz to sssuuuuukkkkkkkooooo [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________ mleka bys sie napil Czasami pije z malibu się nie liczy Malibu? Jak baba! Ja tam wybierma mleko! Nie lubię malibu
  7. mleka bys sie napil Czasami pije ja yhym Ale ewidentnie wolę piwo [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________ mleka bys sie napil Shrek bez mleka jest wielki
  8. mleka bys sie napil Czasami pije
  9. No to psssyt
  10. trzeba pompować to jest podobno przebrany Walduś z "Kiepskich" :gwizdanie: podobny :gwizdanie:
  11. Koks to dopiero w weekend! a ja idę pierwszy raz w obecnej robocie, w sobotę do roboty , no bo wczoraj sobie zrobiłem wolne [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________ Koks to dopiero w weekend! Gdzie będziecie sobie wbijać w podbrzusze Trzeba jakoś na mody zarobić
  12. Koks to dopiero w weekend! Gdzie będziecie sobie wbijać
  13. Ale jedziecie z koksem :gwizdanie:
  14. Ja też Nie wiem jak ty ale ja się odchudzam :gwizdanie: Ja nie przepadam po prostu za pączkami :gwizdanie: Rozumiem.... słodycz tylko naturalna
  15. Ja też Nie wiem jak ty ale ja się odchudzam :gwizdanie: Ja nie przepadam po prostu za pączkami :gwizdanie:
  16. Ja nie zjadłem dziś ani jednego pączka :gwizdanie:
  17. Trza się zbierać do wyrka
  18. Po prostu umyte i tak sie światło odbiło
  19. kupiłeś żarówki :gwizdanie:
  20. No trzym się
  21. Ładnie jedziesz po bandzie
  22. W piekarniku rozklejałeś ? Nie opalarka No to nieźle sobie poradziłeś, a co będziesz z nimi robić? Uszczelniać silikonem bo parują czy jakieś mody? :> Oczywiście że mody [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________
  23. W piekarniku rozklejałeś ? Nie opalarka
  24. Nie pierwsze moje lampy. Silikon daję radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.