Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No niestety czasami trzymają mocna ale wystarczy trochę cierpliwości i na pewno da radę to zrobić
  2. Musi być nabita czterocyfrowa liczba. Zobacz z drugiej strony opony :gwizdanie:
  3. Tan od tej A3/S3 :gwizdanie:
  4. znalazl sie ku***a robotnik roku siedzi i kopie w nosie w tej robocie potem osypio bo sie narobil i narzeko wtedy nie było tyle spamu :decayed: ty sie na spota szykuj spoko - będę - muszę być obiecałam coś komuś Będziesz miał vaga bo będę miał klienta dla Ciebie :gwizdanie:
  5. raczej tak z moja druga polowa Monika też będzie
  6. Jak coś będę miał takie może na sprzedaż za jakiś czas :gwizdanie:
  7. A ty Dimek będziesz
  8. To owocnej nauki :gwizdanie:
  9. pokaż no link, pewnie kupiłeś nie taki jak trzeba :polew:
  10. witamy na forum
  11. Jeśli kupisz soczewki z tego samego modelu to będą pasować bez przeróbek
  12. Tu na forum raczej nie sprzedasz takiego rozmiaru. Jak coś uderz na allegro na pewno pójdą. Kiedyś sprzedawałem opony o takim rozmiarze to rzucili się na nie jakby nigdzie nie można było ich dostać
  13. Za taką kase to nie szkoda będzie nawet jak nie będzie idealny. Kodowanie się ogarnie na pewno
  14. już go kupiłem Aha no to git
  15. Pucek jak chcesz licznik to na allegro jest za 70zl z pełnym fisem tylko anglik ale to tarcze przełożysz ze swojego :gwizdanie:
  16. To chyba nie różniły się liftami kanapy tylko sedan/avant :gwizdanie:
  17. No tak mam te stare
  18. No ja mam właśnie poliftowe tak na zatrzaski a u siebie mam na bolec stare
  19. to po co zagadujesz mogłem mieć takie fajne siedzenia, tylko problem z kanapą, jest z avanta, więc nie pasuje mocowanie Pocieszę Cię moje są z avanta właśnie i tył mam inny niż przód. Jak się cieplej zrobi muszę coś wykombinować :gwizdanie:
  20. To niestety nie są na sprzedaż a takie ładne poliftowe z poduchami
  21. Pucek a może chcesz kubełki
  22. z A5 jest c**jowy I tak go nie widać a nie ma dużo rzeźby
  23. tylko bez sensu inwestować w takie stare wozy jak my mamy - zawsze to sobie powtarzam :gwizdanie: Stary to mogę o sobie powiedzieć Twoje jeszcze nie ma tak źle :gwizdanie:
  24. odezwał się ten który śpi z coolerem im dłużej go trzymam, tym wyższe oferty za niego dostaję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.