Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Przed chwilą się pobawiłem 15 minut
  2. Ale jestem rezacz rozklejanie lampy valeo 15 min
  3. Nie połam nóg
  4. Akjam ja też chętnie zagram
  5. Karnawał jest zawsze
  6. OKO też nie jedzie raczej tak mówił coś wczoraj :gwizdanie:
  7. Ja raczej odpadam z balangi :gwizdanie:
  8. Musi być nabita czterocyfrowa liczba. Zobacz z drugiej strony opony :gwizdanie: No własnie niema oznaczenia czterocyfrowego tylko w tym okregu gdzie powinno byc jest oznaczenie L757 - pierwszy raz sie z tym spotkalem i dlatego niewiem. To kurde nie wiem co jest grane
  9. Jak szukasz szofera to wykładasz 5 dych na stół i mogę Cię zawieź do czekaldy
  10. Czekolada to taka pipidówka
  11. :polew:
  12. Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew:
  13. Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem
  14. Jeżdżę już na lampach przyciemnionych i przegląd, czy policja nawet nie zapytała o lampy. A wygląd jak dla mnie nie ma lepszych
  15. Jaki ma kable to nie wiem nie sprawdzałem :gwizdanie:
  16. A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC? To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie: Krolu mu podobno prawie quattro Vagiem uruchomił, narazie ma napęd na trzy koła Krolu ma jakiś dar najpier Akjam potem on :polew:
  17. A co z tym gościem od A3, ruszył coś więcej czy nic ponad to co wczoraj mówił? I jak to jest z S3, tam był seryjnie wsadzany FMIC? To jest A3 trochę pomodzone. Narazie jeszcze nic nie robił :gwizdanie:
  18. Co tu taka cisza :gwizdanie:
  19. Michelin Energy Saver na stronie w moim rozmiarze 205/55R16 kosztuje 369 zł, ja mogę mieć za 324 zł u siebie, więc... chyba, że są jakieś ukryte promocje Już uderzyłem na allegro z tym, bo widzę, że głównie peugeot 206 i golf III na takich jeżdżą (na zlotach) :> No dokładnie ibizy, polo itp
  20. ciężko powiedzieć, musiałby chociaż logi wrzucić A daje gwarancje na jakieś 3 miesiace? Jak da gwarancje pisemną oczywiście to można by zaryzykować.A do mnie jednak szczęście się uśmiecha kupiłem dwie lampy valeo tu na miejscu za 250zł :kox:
  21. a właśnie miałem wkleić linka z ogłoszeniem :gwizdanie: Jeszcze jak napisałem na beszczela że idealna itp za 800zł BRD
  22. A Kanar jeśli myślisz o turbinie od dzo-dzo to sobie daruj. Kiedyś na forum sprzedał kolesiowi taki bubel że nie nadawała się turbiny do użytku
  23. 1BE jest w miarę komfortowe
  24. Kanar rezania z wsadzeniem BRD jest mniej niż z AWX. Tylko potem trzeba coś dalej zrobić bo samo turbo to będzie padaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.