Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
nic nie widzialem napisz jeszcze raz, bo akurat moze Basia siedziala Poszło PW
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu pisałem na gygy do Ciebie nie sprawdzałeś :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podejdzie do B5?????
Co to wnosi do tematu :?: Poza tym najpierw sprawdź coś a później mów bo w tym przypadku akurat nie wiem na jakiej podstawie to stwierdziłeś Dla Twojej wiadomośći wychodziły takie felgi w orginale
-
Spoty Katowice i okolice
Jest jeszcze kwestia radia i CB :gwizdanie: Kup jakieś po środku i myślę że będzie w porządku. Mi w domu leża dwa slimy w tym że jeden trza oddać na gwarancje bo mrugał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
W sklepie w którym pracowałem miałem kilka rodzai przetwornic. Były jakieś badziewia nic nie warte, były takie średnie które nadają się do aut bez komputer i były takie z serii komfort które nie wywalały błedu na kompie. Moim zdaniem i tak po tym jak założyłem przetwornice koito to wszystko to jeden badziew Jeszcze tylko muszę się dorobić jakiś markowych żarników i będzie git
-
Spoty Katowice i okolice
jestem ciekawy czy ten zestaw różni się od takich zestawów 100zł tańszych, które również mają cyfrową przetwornicę Trochę się różnią. Tam gdzie jest fis trzeba niestety kupować jakies sprawdzone zestawy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Myślę że takie będą dobre Narwa 4300-5000
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Panowie który zestaw lepszy takie z ok 100 elementami do auta yato czy honiton :gwizdanie: Krótka piłka bo dziś zamawiam
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Spadam w kimono powoli- Spoty Katowice i okolice
To się Keżor musi wypowiedzieć ale nie mówił nic żeby kiedyś więcej było A6 niż A4 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
aaa do tego o Dimanie, ale to prawda, tak mi to właśnie zrelacjonował Już myślałem że te piwa zamiast wesołego wprowadziły Ci smutny nastrój- Spoty Katowice i okolice
Dobra koniec napierdzielania się hehehe :gwizdanie: Nigdy nie byłem stałym bywalcem spotów odkąd na muchowcu moją B5 1,8 zniszczył 90 konny diesel :polew ;(: Od tego czasu się obraziłem A później jak bywałem sporadycznie to więcej było A6 niż A4... hmm chyba ze zawsze miałem takie "szczęście" To chyba na ełu [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:22_________________________________________________ Do niczego tak się nabijam :gwizdanie: A co tak poważnie- Spoty Katowice i okolice
Pucek już jest po 4 kasztelanach więc nie wiem co pisze- Spoty Katowice i okolice
Zdarzało się że było trochę ponad 5 ale zazwyczaj jest ok 10 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
A myślałem że przyjedzie ktoś na spota a nie po to żeby mu sprawdzić auto Zabierz 50zł i kolega myśle że pomoże bo akurat potrzebuje kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________ A mi cieknie z pompy wtryskowej- Spoty Katowice i okolice
no małe ... ale 80-tka w deszkę... Na zdjęciach nic nie było widać, tylko że to 80-tka. Daj jakieś lepsze zdjęcia to ocenimy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Cały czas- Spoty Katowice i okolice
ja już kończę i kimono ja jeszcze chwile posiedzę :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No to psssyt- Spoty Katowice i okolice
No tylko ciężko o taką. Popytaj kolegów którzy mają AWX i mają w planach zmianę na BRD bo teraz taka moda- Spoty Katowice i okolice
Wiem że gdzieś w jaworznie jest dobra firma zajmująca się turbinami- Spoty Katowice i okolice
włoszka http://moto.allegro.pl/vw-passat-audi-a4-audi-a6-turbina-i1445950914.html nooo biore ją pod uwage.. zastanawiam się czy nie brać regenerowanej za 900zł z gwarancją Jakoś mi nie podchodzą regenerowane Miałem kiedyś hybrydę AWX/ARL właśnie taka coś regeneracja i nie byłem zadowolony Najlepiej dorwać ori w dobrym stanie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
włoszka http://moto.allegro.pl/vw-passat-audi-a4-audi-a6-turbina-i1445950914.html - Spoty Katowice i okolice