-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
- [B5 AFF] Moja Audi'ówka
Akademia Sztuk Pięknych- xxx
tak, ciekaw jestem jak reszta samochodu wygląda ..- xxx
http://img249.imageshack.us/img249/6486/299784maxog5.jpg w tle dobry vw stoi- [ALL B5] Moja Zielona A4
Co Ty tam masz na tych siedzeniach? Futro niebieskie?- [ALL B5] Moja Zielona A4
Uuu, poniosło..- [B5 ATJ] Navigation Plus, możliwość oglądania stacji tv oraz dvd.
Witam. Posiadam navigation plus i chciałbym mieć możliwość oglądania stacji tv oraz odtwarzania dvd. Jestem totalnie blady w temacie i nie wiem jak w ogóle się zabrać do tego. Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, wszystkich serdecznie - [B5 AFF] Moja Audi'ówka
matabt
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta