Treść opublikowana przez Renia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tą gumową na drzwi na dole? chyba plastikowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hejka chlopaki wiecie może gdzie dostanę listwę progową (prawą) całą... nie popękaną jak niektóre do B5 sedan rok 97 coś nie mozna znaleźć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hejka mam pytanie byłam dziś w warszatcie nie daleko mnie i powiedzieli mi ze koszt wymiany pompy wody i kompletny rozrzad wyjdze 1000 zł i teraz nie wiem czy chce mnie naciagnoć czy to normalna cena za to wszystko??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiesz co a ile bedzie kosztowała pompa wody i kompletny rozrząd w ASO??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przyjechałabym ale samochód mi sie grzeje do wymiany mam pompe wody i przy okazji rozrząd musze wymienić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hejka czy przygarniecie nowego użytkownika??
-
[ALL B5] Koszt wymiany termostatu
a mi mechanior powiedział ze to koszt 250 zł wymiany z czyszczeniem tam czegoś to chyba chce mnie naciągnąć
-
[ALL B5] Ile kosztują cześci takie jak ?
ok dzieki za namiary
-
[ALL B5] Ile kosztują cześci takie jak ?
ale to pewnie jakieś zamienniki:)
-
[ALL B5] Ile kosztują cześci takie jak ?
termostat odpada bo był sprawdzany i czujki z resztą też... a jakie byście wy proponowali części??
-
[ALL B5] Ile kosztują cześci takie jak ?
tak jak w temacie, chodzi mi o czesci jak: pompa wody ?? i kompletny rozrząd ?? pytam ponieważ ostatnio silnik dostaje temperatury a jak byłam u mechanika to powiedział ze jest do wymiany pompa wody i przy okazji zeby wynienic rozrząd dodam ze mam na liczniku 116 tys zrobione a tak na prawde nie mam pojecia kiedy był przedtem wynieniany rozrzad jak wy myslicie??w jakiej kwocie powinnam sie zamknąć z częsciami i robocizną?? a moze jest ktoś z Gdańska lub Gdyni co wymieniał juz takie rzeczy???
-
[ALL B5] Koszt wymiany termostatu
hejka! Wiecie ile moze kosztować wymiana termostatu i przeczyszczenie jakiś tam rurek od kamienia? bo u mnie w warsztacie zaśpiewali mi 250zł i teraz nie wiem czy chca mnie naciągnąć ?? doradzcie...
-
[ALL B5] Problem z ABS podczas dużej prędkości
sprawdze i będę informować.
-
[ALL B5] Problem z ABS podczas dużej prędkości
a co to jest?? gdzie to sie znajduje?? dodam jeszcze ze na dugi dzień jak odpale to juz sie nie palą lampki dopiero jak przekrocze te 180 190 km/h
-
[ALL B5] Problem z ABS podczas dużej prędkości
Witam Mój problem jest następujący ze przy predkości 190KM/h włącza sie ABS i wykrzyknik co to moze być od czego moge zacząc w szukajce nic nie znalazłam z podobnych tematów:(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od nie dawna jestem posiadaczem a4 i jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu Pozdrawiam