Treść opublikowana przez kyniu
-
[B5 AEB] Regeneracja turbiny Lubuskie
Będę jechał do Poznania to zajadę
-
[B5 AEB] Regeneracja turbiny Lubuskie
Witam, potrzebuje informacji gdzie można zregenerować turbinę , Zielona Góra i okolice?
-
[ALL B5] SEDAN/ montaż czujników porkowania- pytanie
Ja u siebie zamontowałem czujniki bez ściągania zderzaka,jest to trudne ale możliwe zasilanie podłączyłem pod tylną lampę,wbij wsteczny zobaczysz która żarówka się zaświeci czujniki zamontuj na prostej ścianie zderzaka będą niżej jak zalecają,ale to nie przeszkadza czas wykonania 2h POWODZENIA
-
[B5 AEB] Brak mocy na zimnym silniku
witam od jakiegoś tygodnia na zimnym silniku brakuje mocy jak chcę przyśpieszyć to z turbiny wydobywa się głośny świst jeszcze do tego taki dźwięk jak bebechy się wypalą w tłumiku Jak silnik się nagrzeje to ma przyśpieszenie ale po przekroczeniu 2000 obrotów nadal słychać świst czyżby turbinka się kończyła?
-
[ALL B5] Wygłuszenie maski??
podpinam się do pytania?
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
zapni vaga zrób logi można sprawdzić miernikiemrezystancje tylko trzeba znać wartość podaj impulsowo napięcie 12v słuchaj czy cykają
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
z tego co wiem błąd 1810 może wystąpić po odłączeniu akumulatora posprawdzaj cewki może są walnięte sprawdź wtryski
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
16505-P0121 czujnik A pozycja przepustnicy-obwód-problem w działaniu-poza zasięgiemA 810-P1602 napięcie zasilaniasterownika30 za niskie wydaje mi się że te błędy nie mają nic wspólnego z twoim problemem
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
najlepiej jak byś od kogoś moduł pożyczył i podłączył do siebie
-
[B5 AEB] Problem z odpaleniem silnika
posprawdzaj cewki może któraś padła możliwe że posypał się moduł wzmocnienia zapłonu.Ja u siebie tak miałem wymieniłem moduł i jest ok
-
[B6 AVF] Czy warto zakupic 1.8T
ja mam 18TAEB z instalacją lpg spisuje się znakomicie żadnych problemów praktycznie na lpg spadek mocy niezauważalny
-
[ALL B5] Zmiana silnika z 1.6 na .............
polecam 1.8T spalanie podobne do1.6 moc dużo większa
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
cena 250 zł sklep car audio
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
od tygodnia testuję głośnik i muszę przyznać że gra całkiem przyzwoicie plecki przyjemnie masuje ,możliwe że przy mocniejszym wzmaku dało by rady z niego więcej wyciągnąć. Więc za całkiem przyzwoitą kasę można mieć w miarę dobrze grający głośnik
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
dzięki pozostane przy bass reflex miał ktoś do czynienia z głośnikiem firmy boss BLX10 DVC bo kupując go trochę się obawiałem co do tej firmy ?
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
dzięki za pomoc podłączyłem głośnik równolegle i jest ok mam go w skrzyni bass reflex a może lepiej zagrałby w zamkniętej co o tym sądzicie?
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
z tego co się dowiedziałem przy połączeniu równoległym uzyskam 2 ohm Przy 2 ohm wyciągne na wzmaku 430W więc ten głośnik chyba da rady?a może się myle?
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
jedna cewka ma 4 ohm moc rms głośnika 500 watts
-
Jak podłączyć głośnik dwucewkowy
witam posiadam wzmacniacz steg qmos 240.1 głośnik boss blx10dvc głośnik jest dwucewkowy w jaki sposób mam to połączyć szeregowo czy równolegle? A tak w ogóle czy głośnik nadaje się pod ten wzmacniacz?
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
wymień czujnik ten cztero pinowy zapewne jest walnięty
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
może być tak że jeden jest od wskaźnika a drugi ktoś wstawił jako zaślepka.Bo u mnie jest jeden czujnik a obok jest zaślepka
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić moduł wzmocnienia zapłonu
ok znalazłem dzięki
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić moduł wzmocnienia zapłonu
witam wszystkich i proszę o pomoc W moim autku silnik pali na trzy gary brak iskry na drugim cylindrze świece wymieniłem na nowe cewki przekładałem są sprawne podejrzewam że jest uszkodzony moduł wzmocnienia zapłonu Proszę napiszcie w jaki sposób sprawdza się moduł?
-
[B6 AWX] Niedziałająca syrena alarmu
mam ten sam problem kierunki migają syrena milczy gdzie się znajduje syrena ?
-
[B5 AEB] Rodzaje klimatyzacji
ok dzięki